Kahve Falında 11 Sayısı Görmek Ne Demek?

Kahve falında 11 sayısı görmek, yeniden yapılan bir başlangıcın habercisi olarak anlamlandırılır. Genelde iyiye yorumlanır, kendi ile birlikte fincanda yer alan figürlerle değerlendirilmesi gerekir. İkili ilişkinizde yaşadığınız sorunların bitip yeni bir başlangıca adım atacağınızın müjdesini verir.

Fincan fal baktırırken 4 eşit parçaya bölünür ve sağa doğru hareket edilerek fincana bakılır. Fincanın sol tarafı olumsuz sağ tarafı ise olumlu gelişmeleri üst kısım hemen gerçekleşecek alt kısım ise gerçekleşmesi zaman alacak olayları ifade eder. Birde fincan tabağı vardır ki buda fincanın bir şekilde sağlaması gibidir.

Falda 11 sayısı görmek, nerede görüldüğüne göre ve sağında solunda görülen ifadelerle birleştirilir ve yorumlanır. Buna göre kulp kısmında ve üst kısımda yer alıyorsa yeni bir başlangıcın üç vakte kadar gerçekleştirileceği alt kısımda ise bir müddet daha beklemeniz gerekeceğini ifade eder.

Sol tarafta ve üstte ise o zamanda 3 vakte kadar sizi rahatsız eden biri ile sorunlarınızın bitip sonuç bulacağını hatta yeni bir çevreye girip size güzel arkadaşlıkların beklediğini alt kısımda ise içinde bulunduğunuz durumun bir müddet daha devam edeceğini ve biraz daha zaman alacağını ifade eder. Yani her halükarda sizin içinde bulunduğunuz durumdan çıkıp iş, aşk ve arkadaş açısından yeni bir başlangıç atacağınızı ifade eder.

Fincan tabağınızda ise fincanda yapılan yorumların gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin habercisi olduğunu ifade etmiştik. Buna göre yeni bir iş yeni bir ilişki veya arkadaşlıklarla ilgili yapılan yorum eğer fincan tabağınız da yoksa o zaman ya gerçekleşmeyecek yada biraz zaman alacağını size ifade eder. Siz siz olun fala inanmayın ama falsız da kalmayın.

Kahve falında 11 sayısı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.