Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek Ne Demek?

Kahve falında bulut ve şimşek görmek, genelde üzüntüden, göz yaşından sonra kavuşulan rahatlığı, mutluluğu ifade eder. Ancak bazı yorumcular tarafından daha farklı da yorumlanabiliyor. Mesela boş sandığınız bir hayalin gerçekleşmek üzere olduğu şeklinde yorumlanabiliyor. Bir konuda bir dileğiniz varsa ve umudunuzu kaybetmek üzereyseniz dileğinizin gerçekleşmek üzere olduğuna işarettir.

Falda bulut ve şimşek görmek, makamınızın yükseleceğine, kariyerinizde büyük gelişmeler yaşanacağına işarettir. Mal ve mülkte artışlar olacağı anlamına gelir. Ayrıca eskilerin deyimine göre o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.

Her anlamda artışların yaşanacağı, hedeflerin, hayallerin, isteklerin gerçekleşeceği bereketli bir dönemin habercisidir. Kişiden kişiye bu artışlar para anlamında olabilir, aşk anlamında olabilir, şans anlamında olabilir. Uzaklardan mutlu bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Karmaşık duygular olarak yorumlayan falcılar da vardır. Aşk hayatında kıskançlık rüzgarlarının eseceği bir dönemin işaretçisi olabilir.

Genel olarak olumlu ve olumsuz yorumlar yapılabileceği gibi hem iyi ve hem de kötü haberlerin alınabileceği bir dönemin habercisidir. Aynı zamanda şifa olarak da yorumlanabilir. Fal sahibi hasta ise yakında şifa bulacak, ayaklanacak anlamlarına gelir. Yine kişinin hayatına göre olumlu anlamları da vardır. Eğer fal sahibi öğrenci ise eğitim durumunda ve okulunda olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamlarına gelir.

Eğitim hayatınla ilgili yeni atılımlar düşünüyorsun. Atacağın bu adımlar, ileride sana kariyeri iyi olan iş imkanı da sunacağa benziyor. Şu anki işinden memnunsun ancak, şartların senin için yetersiz kaldığını düşünüyorsun. Diş ile ilgili sıkıntılar yaşayacak gibisin, önceden kontrole gitmende fayda var. Şu sıralar aklına takılan bazı sorunların var gibi görünüyor.

Kahve falında bulut ve şimşek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.