Kahve Falında Arapça Fe Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında arapça fe harfi görmek, doğruluğa yorumlanır. Doğru bildiği bir olay üzerinde ısrar edecek, asla vazgeçmeyecek, insanların kötü tutumları karşısında yılmayacak ve sonunda haklı olduğunu müthiş bir başarıyla herkese gösterecektir. Kesinlikle baş koyulan bu yoldan dönülmemesi gerekiyor. Bu yolun sonu doğruluk, dürüstlük ve azimle kazanılacak zirve.

Falda arapça fe harfi görmek, konuşması ile ortamlardaki herkesi etkisi altına alabilen, saatlerce hiç karşıdakini sıkmadan kendini dinletebildiğini işaret eder. Ayrıca bu konuşma stili ile yüksek mevkilerde birkaç önemli kişinin dikkatini çekecek ve oldukça ilgi çekici teklifler alacaktır. Bu tekliflerden herhangi birinin kabul edilmesi durumunda çok parlak bir gelecek görünüyor.

Sonu oldukça ferah, huzur dolu, mutlu olacak. Terfi alacak olmaya işaret eder. Kişi saatlerce herkesten çok ve verimli çalışmasının meyvelerini çok kısa süre içinde toplamaya başlayacak.

Ruya tabir

Çok aydınlık, başarı dolu ve bol kazançlı bir gelecek bekliyor. Bu bol gelir ile ihtiyaç sahiplerine yardım etmek bu kişiyi çok daha üst mevkilere çıkaracak, bunun da zaten farkında olan ve bu ihtiyaç sahiplerine yeteri kadar hatta daha fazla olarak yardım edecek. Bu da başarının ve paranın yanında oldukça büyük bir saygınlık getirecek.

Ayrıca kişinin eşi ile arası bozulabilir demektir. Hareketlerine dikkat etmeli, çıkacak herhangi bir tartışmaya mahal vermemeli. Çünkü haksız olduğu halde haklı olduğuna inanan kişi eşinin kalbini bir daha düzelmeyecek biçimde kırabilir. Çok dikkatli olması lazım.

Kahve falında arapça fe harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.