Kahve Falında Cübbe Görmek Ne Demek?

Kahve falında cübbe görmek, pek yakında tereddüde düştüğünüz bir konuda, bilgi sahibi ve alim olan birine danışacağınızı gösterir. Şüphe duyduğunuz konu aileniz, eşiniz ya da çocuğunuz hakkında olabilir. Başvurduğunuz bu ilim sahibi kişi size sadece gerçekleri söylemekle kalmayacak; aynı zamanda ömrünüz boyunca size rehberlik edecek bir takım tavsiyelerde de bulunacaktır.

Falda aynı zamanda yakın bir zamanda uğradığınız bir haksızlığın, sizi yürekten savunacak bir kişi tarafından açıklığa kavuşturulacağı şeklinde de yorumlanır. Uzun zaman önce üzerinize atılan ve sizi çok üzüp oldukça fazla yıpratan bu haksızlık, kısa bir zaman içerisinde ortaya çıkacak ve sebep olan kişiler hak ettikleri cezayı fazlasıyla alacaklar. Sizler için gelen kötü niyetli insanların ve yalanların bir arada olduğu zaman dilimini işaret etmektedir.

Sizler her ne kadar her insanın içinde mutlaka bir iyi niyet ve masumiyet olduğuna inanıyor olsanız bile bu son zamanlar içerisinde son yaşayacaklarınız ile artık bu duruma karşı olan inancınızı da yitirmek üzere olduğunuzu göstermektedir. İnsanların içerisinde yer alan o kötü niyetlerden artık hepsinden ayrı ayrı olarak nasibinizi alıyor oluşunuz da sizlere öyle bir zorluk verecek ki bu da sizlerin insanlara olan güveninizin bitmesine neden olacak. Artık insanlardan hem nefret etmeye başlamanızı hem de onlardan bir hayli kendinizi uzak tutmanızı da göstermektedir.

Sizlere yaklaşan ve aslında dindar gibi görünüp fakat din ile alakası olmayan insanları da işaret etmektedir. Bunlar sizlerden hem maddi hem de manevi olarak destek alarak ilk fırsatta da sizleri bırakıp gideceklerini ifade etmektedir. Her şey bu kadar iyi gibi duruyor olsa bile artık kötü yönlerini de görmelisiniz.

Falda cübbe görmek, üzerinde çalıştığınız konuda uzmanlaşacağınızı, bununla da kalmayıp aynı konu üzerine yüzlerce yetenek yetiştireceğinizi gösterir. Yıllar sürecek çalışmalar ve elde edeceğiniz birikimler sonucunda herkesin saygı duyduğu ve aranan bir isim haline geleceğinize işaret eder. Ayrıca bu süreç boyunca bilgi dolu birçok insanla bir araya gelip onların desteklerini de alarak eşsiz başarılara imza atacağınızın açık bir göstergesidir.

Gösterdiğiniz azim ve istikrarlı duruş sayesinde karşılaştığınız hemen hemen herkes sizi takdir edecek ve başarılarınızın devam etmesi için iyi temennilerde bulunacaktır. Ancak ne kadar büyük başarılar elde ederseniz edin asla rehavete kapılmamalı, hızınızı kesmeden ilerlemeye başladığınız yol üzerinde azimle devam etmelisiniz.

Bilgeliğin, adaletin, anlayışın ve zorluklardan kolaylığa çıkmanın en bilinen simgelerinden bir tanesidir. Azimle çıktığınız yollar, mutlaka sizi hedeflerinize ulaştıracaktır.

Kahve falında cübbe görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.