Kahve Falında Ters Ev Görmek Ne Demek?

Kahve falında ters ev görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır ve evin fincanın içindeki konumuna bağlıdır. Eğer fincanın dibinde iri bir şekilde çıkmışsa falda görülen figür fal baktıran kişinin tüm ailesini ilgilendiren önemli olayların gerçekleşeceğine delalet etmekte.

Kahve fincanının kulp kısmında belirmişse fal baktıran kişinin yakın arkadaşlarıyla birlikte eve çıkacağına işaret etmekte. İşinizden dolayı yeni bir kente taşınacak ve bu kentte yeni edineceğiniz arkadaşlarla eğlence dolu bir dönem yaşayacak. Eğer fal baktıran kişi evli ise eşi iş seyahatine çıkacaktır.

Falda ters ev görmek, diğer bir yorumu ile fal baktıran kişinin çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğini gösterir. Eğer kapı kısmı yok ise hayaline kavuşmak için biraz daha sabırlı olmazı gerekecek. Çok yakın bir zamanda çevresinin baskısına dayanamayarak mantıklı bir evliliğin adımını atacak ve bu evlilik zaman geçtikçe güzel bir aşka dönüşecek.

Bazı şeyler her ne kadar sizin için oldukça sıkıntılı olsa da bir anda beklenmedik olumlu gelişmelerle karşı karşıya geleceksiniz. Artık geride kalan kötü günler bir anda yerini iyi günlere bırakacak ve tüm hayallerinize kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

Çocukluğunuza karşı duyduğunuz özlem sizi güzel bir seyahate çıkartacak. Anılarınızı yad edeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Bu seyahatin en güzel yanı ise çocuklarınıza kendi çocukluğunuzu anlatma fırsatı bulmanız olacak. Karınızın bir derdi olduğunun farkındasınız ama onunla dertleşmeye çekiniyorsunuz. Bu durumu sürekli ertelemek aranızdaki bağın zayıflamasına neden olabilir. İşlerinizi daha ciddi ele almalısınız.

Kahve falında ters ev görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.