Kahve Falında Beyaz Çorap Görmek Ne Demek?

Kahve falında beyaz çorap, görmek fal sahibinin etrafındaki kötü huylu ve fesat insanların tek tek kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerini ve gerçek yüzlerinin nihayet ortaya çıkacağını simgeler. Fal sahibinin vicdanlı ve merhametli bir insan olduğu anlamını da taşıyan çorap sembolü bu gibi insanlardan uzak durmadığı sürece sürekli aynı şeyleri yaşamak zorunda olacağını simgeler. Bu yüzden bir an önce insanlarla arasına mesafe koymayı öğrenmelidir.

Eğer fal fincanının dip kısmında bir çift çorap sembolü belirmiş ise işleri son derece güzel giden fal sahibinin bazı ikilemler yaşayacağı ve seçim yaparken kendini baskı altında hissedeceği anlamına gelmektedir. Bu durumda gönlünü ferah tutmalıdır çünkü her şey tamda istediği gibi ilerleyecektir.

Falda beyaz çorap görmek, bazı fal yorumcularına göre maddi anlamda çok fazla harcama yapan fal sahibi ile yorumlanır fakat işin güzel tarafı fal sahibinin gideri kadar da geliri olacaktır. Para harcamayı seven ve tüm stresini bu şekilde atabilen fal sahibi çok para kazanabileceği bir iş kuracak ve hem eğlenerek çalışacak hem de gönlünce harcama yapabilecektir.

Eğer fincanın ağız kısmında büyük bir çorap sembolü belirmiş ise ticari kafası çok iyi çalışan fal sahibinin, kuracağı işin ticaretle ilgili olacağını ve bu işin hakkını vereceğini işaret eder. Bir diğer anlamı ile kafasındaki tüm sesleri susturup anı yaşamaya karar vermek olarak yorumlanır. Bir süredir her konu hakkında ince ince düşünen kişi artık bu huyunu bir kenara bırakıp kafasını hiçbir konu ile meşgul etmeme kararı alacaktır. Sakin ve huzurlu günlerin kendisini beklediğini müjdelemek de fal yorumcusuna düşer.

Tabakta belirmiş ise; kısa ama dolu dolu geçirilen bir eğlence ortamında umulmadık bir aşkın kapıyı çalması anlamını taşımaktadır.

Bakınız: Kahve Falında Çorap Görmek

Kahve falında beyaz çorap görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.