Kahve Falında Tavşan Kulaklı Görmek Ne Demek?

Kahve falında tavşan kulaklı görmek, gerçekte çok uzun oluşu ile kendini korumak adına sesleri daha hassas duyması açısından önemlidir. Çevrenizde konuşmalarınıza kulak kabartan birinin olduğu ve bu kişinin çok meraklı biri olmasından dolayı bilmemesi gereken bir çok şeyi bu şekilde öğrenerek sizi incitmek için tetikte beklediği şeklinde yorumlanır. Hızlı bir hayvan olmasından dolayı da fincanda bu kişinin belirgin olarak çıktığı yere göre de bu yorumlanması gerekir.

Eğer fincanın kulp kısmında çıkmışsa bu kişinin aile içinden biri olduğu ve sizi kıskandığını söyleyebiliriz. Kulptan saat yönüne doğru bir yerde ve üst kısımda ise bu kişinin sizin çevrenizde ve size yakın biri olduğu ve çok yakında bir şekilde patlayarak size duydukları ile kırmaya çalışacağı söz konusudur.

Falda tavşan kulaklı görmek, ayrıca size sevdiğiniz kişiden haberler getiren ve size bu şekilde doğru yanlış kendi yorumlarını da katarak kafanızı bulandıran biridir. Duyduklarınızla ve yorumlarla hareket ederseniz sevginize zarar verip üzüleceğinizi yine aynı şekilde bu kişinin kıskanç biri olduğu için dost gibi görünmesine izin vermemeniz konusunda sizi uyaran bir faldır.

Başınızdan ne geçerse geçsin ders almayı çok iyi biliyorsunuz. Nişanlınız sizin bu özelliğinize bayılıyor çünkü aklınızı başınıza almanız için illa hata yapmanız gerekmiyor. Size anlatılan bir hikayeden bile ders çıkartabiliyorsunuz. Yoğunluktan dolayı bazı konularda unutkanlık sergileyebilirsiniz. Atlamanız gereken kutlama ve buluşmaları not almazsanız ilerde sıkıntı çekebilirsiniz. Maddi durumunuzu düzeltmek için ek işe ihtiyaç duyacaksınız.

Kahve falında tavşan kulaklı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.