Kahve Falında Doktor Görmek Ne Demek?

Kahve falında doktor görmek, içinde bulunduğu durumlara göre farklılık göstermektedir. Bazı durumlarda bir hastalığı beklediğinin işareti olarak yorumlansa da genel itibari ile hayırlı olarak yorumlanır.

Falda doktor görmek, kişinin eğer bir hastalığı var ise, kısa süre içinde bu hastalığından kurtulacağını ve tekrar aynı sıkıntıların meydana gelmeyeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda sadece hastalık musibeti değil, kahve falına bakılan kişinin başka sıkıntıları da var ise, kısa süre içinde bu sıkıntıların sonra ereceğinin habercisidir.

Maddi problemler çekiyor ise kısa sürede durumu düzelecek, duygusal problemler yaşıyor ise kısa süre de huzura kavuşacak demektir. Hiç beklenmeyen bir kişiden herhangi bir konuda yardım alacağınıza ve bu yardım neticesinde güzel ve hayırlı işlere imza atacağınızı da gösterir. Bu yardım ile birlikte maddi durumunuzda da düzelmeler meydana gelecek ve başarılarınızın ardı arkası kesilmeyecek demektir.

Aynı yanında ortaya çıkan el simgesi ile birlikte yüklü miktarda para olarak yorumlanır. Bu para hiç beklemediğiniz biri tarafından size ulaşacak ve sizi çok şaşırtacaktır. Elinize geçen bu para ile hayırlı işler yapacaksınız ve çevrenizdeki pek çok kişiye de yardım edeceksiniz demektir. İlk etapta kişiyi oldukça korkutsa da hayatınızda meydana gelecek çok olumlu olayların habercisidir. Tüm bu olumlu olayların yanı sıra kafa karıştırıcı olarak yalan manasına da gelmektedir.

Kişinin hayatında özellikle yakın çevresinde ona yalan söyleyen ve bu yalanları ile onu iyi ve güzel olayların olduğuna, olumlu gelişmeler olduğuna inandırmaya çalışan bir kişinin olduğunu gösterir. Ancak az önce bahsettiğimiz gibi genellikle iyi olayların habercisi olduğu için kişi oldukça şanslı demektir.

Kahve falında doktor görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.