Kahve Falında Sürünen Bebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında sürünen bebek görmek, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin size söylemek isteyip de bir türlü cesaretini toplayarak söyleyemediği bazı şeyler olabilir. Siz bu kişiyi konuşturmak için farklı yöntemler deneyebilir ve ona güven vererek rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Yavaş yavaş size yaklaşan bir kısmetin habercisidir. Aynı zamanda kararsızlık içine düştüğünüz zamanlarda doğru yolu bulmanıza yardımcı olacak bazı dostlarınız var demektir. Fal fincanında yer alan bebek hep iyi haberler demektir.

Falda sürünen bebek görmek, kısmet, bereket ve bol kazanç anlamına gelir. Hayatınızın parlak ve umut dolu olduğunu gösterir. Aynı zamanda çok sevdiğiniz bir kişinin hamile olduğu haberini alabilirsiniz. Yeni bir mal edineceğinizi ya da elinize yüklü bir miktar para geçeceğini de gösterebilir. Sevdiğiniz bazı kişilerden hiç beklemediğiniz sözler duyarak kırılabilirsiniz. Fakat sonradan bu sözlerin sizin iyiliğiniz için söylenmiş olduğunu fark edeceksiniz.

Uzun süredir hayalini kurduğun mutluluğa kavuşmuş gibi görünüyorsun. Etrafta çıkan dedikodular belli ki biraz canını sıkmış gibi… Gerçekler ortaya çıktığında bu lafları edenler pişman olacak, sen üzüldüğünle kalacaksın; iyisi mi, bu laflara aldırış etme. Seni deliler gibi seven, senle olmaktan büyük bir keyif alan bir erkek arkadaşa sahipsin. Seninle olmaktan son derece memnun gibi görünüyor.

Yolunda giden, mutlu bir ilişkin olduğu görünüyor. Çok anlamsız ufak bir sebepten ötürü kısa bir kırgınlık yaşayabilirsiniz. Eğer alttan almayı denersen, bu sevimsizlik kısa sürede çözülecek. Belki sevgilin ilişkinizdeki monotonluktan sıkılmış olabilir. Sevgiline sürpriz yapmaya ne dersin? Epeydir baş başa vakit geçiremediğinizden dert yanıyordun; onu yemeğe veya sinemaya götürmek, ikinizi de mutlu edecek.

Kahve falında sürünen bebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.