Kahve Falında Çift Görmek Ne Demek?

Kahve falında çift görmek, romantik bir ilişkinin simgesidir. Kısmetin yakın olduğunu haber veren bu fal, sahibine mutluluk dolu bir ilişki getirecek demektir. Bir çiftin olduğu fal, eğer çift sembolünün yanında bir harf varsa, kısmetinizdeki kişinin adının bu harf ile başladığı ya da içinde bu harfin geçtiği bir isme sahip olacağı anlamına gelir.

Öte yandan çift sembolünün yanında bulunan diğer şekiller de ilişkinizin başlangıcı veya süreci hakkında size ipucu verir. Örneğin ağaçlıklı bir alandaysanız, ya böyle yeşillikler içinde bir yerde tanışacak olduğunuz ya da böyle bir yerde ilişkinizin önemli bir adımının atılacağı anlamına gelmektedir. Bu düğününüzün olacağı mekanı simgeliyor da olabilir. Böyle yerler konusunda hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız.

Falda çift görmek, aşk hayatınızda bir canlılığın ve yeni gelişmelerin habercisi olacaktır. Eğer romantik bir ilişki içindeyseniz evlilik yakın demektir. Eğer yalnızsanız yakın zamanda yeni biriyle tanışacağınız ve bu kişiyle sağlam ve güzel bir ilişkiye yelken açacağınız zamanların yakın olduğunu gösterir. Bu fal, bir kişinin romantik yaşamıyla ilgili kahve falında çıkabilecek en güzel simgelerden biridir.

Dersler,  sınavlar ve çalıma hayatına adım atma çabaları derken nişanlınızı oldukça ihmal ettiniz. Sizin haberiniz yokken bir sürü sıkıcı problemle boğuşmaya çalışan kız gerçekten çok bunaldı. Hafta sonu ikiniz için güzel bir planı var ama sizin tepkinizden çekindiği için dile getiremiyor. Çok önceden verdiğiniz ama unuttuğunuz bir söz yüzünden yakınlarınızdan birinin kalbini kırmışsınız.

Kahve falında çift görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.