Kahve Falında Leğen Görmek Ne Demek?

Kahve falında leğen görmek, fal sahibinin hayatı boyunca eksikliğini hissettiği birisinin yerini doldurmayı başaran kişi ile yorumlanır. Bu da fal sahibini son derece güzel ve huzurlu günler bekliyor demektir. İçi dolu gibi görünüyorsa ufukta bu kişi ile mutlu bir evlilik görünüyor demektir.

Diğer bir yorumda ise son derece yarar sağlayacak bir iş anlaşması ile tabir olunur. Maddi yönden oldukça kazançlı yatırımların yapılacağı bu yeni anlaşma sayesinde fal sahibi geleceği için birikim yapma fırsatı bulacaktır.

Falda leğen görmek, boyutlarına ve özelliklerine göre de farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Mesela falda çıkan kırık veya çatlak bir leğen sembolü fal sahibinin bütün bir seneyi insanlardan uzak ve soğuk geçireceği anlamını taşır. Fakat büyük belirmiş ise bu hareketli günlerin ve yeni heyecanların simgesidir.

Falda ufak boyutlarda görülmüş ise fal sahibinin eline geçecek ufak bir ödemenin hayır işlerinde kullanılacağı anlamını taşımaktadır.

Kimi fal yorumcularına göre ise gereğinden fazla harcamalar yaparak kendisini maddi yönden sıkıntıya sokan fal sahibi ile yorumlanır. Etrafında beliren işaretlere göre de yorumlanabilmektedir. Yanında bir baykuş beliriyorsa fal sahibinin hiç sevmediği bir insanın ölüm haberini alacağı fakat yine de biraz üzüleceği anlamına gelir.

Etrafında çiçekler veya bir bardak sembolü varsa uzun bir süre duygularını bastırarak karşısındaki kişiye karşı hislerini belli etmeyen fal sahibinin sonunda açılarak o kişiye itirafta bulunacağı ve olumlu tepkiler alacağı anlamına gelir.

Kahve falında leğen görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.