Kahve Falında Futbolcu Görmek Ne Demek?

Kahve falında futbolcu görmek, hem siz hem aileniz için hayırlı bir olayın olacağına işaret eder. Hastalarınızın şifa bulup borçlarınızın rahatça ödeneceğine, darlık içindeyseniz tez zamanda bolluğa kavuşacağınıza işaret eder. Aşk hayatınızda, sevgilinizin düşüncelerine değer vermediğinizi ve onu bu anlamda kırdığınızı gösterir. Aynı zamanda bekar hanımlar için evliliğe ve çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Falda futbolcu görmek, bazı yorumculara göre ise düşmanlarınız tarafından arkanızdan iş çevrildiğine ve size zararı dokunacak kişilerle arkadaşlık ettiğinize işaret eder. Uzun zaman içinde sürekli bu düşmanlarla uğraşacağınız anlamına gelir. Evli çiftlerde çocuk sahibi olmak isteyenlere hayırlı bir evlat nasip olacağına işaret eder.

Genel olarak kız çocuklarına işaret eder. Bir diğer anlamı da genelde olmayacak ya da olması uzayacak dileklere yorumlanır. O ay hiçbir şey yapmayıp sadece bu dönemin geçmesini beklemek gerekmektedir. Çünkü yapmak istediğiniz işler uzayıp sizi uğraştıracaktır. Ayrıca hane içindeki hastalıkların son bulacağına, maddi bakımdan sıkıntı yaratan borçların rahatlıkla ödeneceğine işarettir. Ödenen borçlar sayesinde bolluk ve bereket gelecektir.

Bebek mantığından yola çıkarak yeni oluşumlara işaret eder. Bu oluşum yeni bir işe, yeni bir girişime de işaret eder. Bu yeni oluşum, kişinin hayatında ferahlığa ve rahatlığa ve mutluluğa yol açacaktır. Bu oluşumla gelecek rahatlık, bolluk ve bereket hayatında yeni bir dönemin başlayacağı anlamına da gelir. Başlayan bu yeni dönem, hayatında uzun süreli bir mutluluğun ve peşinden gelecek kısmetlerle birlikte bolluk ve bereketin de habercisidir.

Kahve falında futbolcu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.