Kahve Falında Rozet Görmek Ne Demek?

Kahve falında rozet görmek, bir takım evrak ve tasdik işlerinizin olduğuna yorumlanabilir. Rozet yerde ise, sahip olduğunuz taşınmazların yasal sürecinde bir aksaklık meydana gelmektedir. Fakat bu aksaklık sizi korkutmasın, zira bir kaç gününüzü ayırarak halledemeyeceğiniz bir süreçle karşı karşıya değilsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken durum, ertelememeniz olacaktır. Bir an önce kenara kaldırdığınız problemleri birer birer çözmeye başlamalısınız.

Falda rozet görmek, bazı insanların size çok yakın olmasına ve samimi görünmesine rağmen sizi asla çekemediklerini ve kuyunuzu kazmaya çalıştıklarını gösterir. Siz aslında bu durumu biraz sezinlemektesiniz fakat yine de o insanlara olan sevgi ve saygınızdan dolayı sesinizi çıkarmıyorsunuz. Eğer başarılarınızı çok fazla dillendirmez ve onlara da gayet başarılı olduklarını hissettirirseniz size olan hasetlerine bir son verebilirsiniz.

Yüreğin ve aklın adeta iki parçaya bölünmüş ve ne yapacağını bilmez vaziyettesin. Bir yandan gündelik hayatını devam ettirmek için seni ayakta tutacak durumlar, bir yandan kimseye açamadığın, kendi içinde tuttuğun tüm duygusal birikimin seni çıkmaza sürüklemiş. Ancak yeni başlayacağın bir iş, ilk başta zorluk çeksen de, daha sonra seni bütün sıkıntılardan kurtaracak.

Yakın zamanda arkadaşlarınla birlikte kamp yapma gibi bir planınız var. Birkaç günlük sürecek olan bu kaçamak, aklını dağıtmak için oldukça yararlı olacağa benziyor. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Bu kız aklını başından alacağa benziyor. Sen de onun kıymetini bilir ve duygularına karşılık verirsen, uzun soluklu bir ilişkiniz olacak gibi görünüyor.

Kahve falında rozet görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.