Kahve Falında Silindir Görmek Ne Demek?

Kahve falında silindir görmek, yeni bir hayata adım atmak demektir. Ertelediği bir hayatı yaşamaya başlar. Her veda yeni bir başlangıç demektir. Eşinizden ayrıldıysanız onsuz yeni bir başlangıca adım atabilirsiniz. Eğitim hayatınız bittiyse iş hayatına atılırsınız.

Falda silindir görmek, yaşadığınız şehri iş nedeniyle terk edebilirsiniz demektir. Silindiri izlediğinizi gördüyseniz kendinizin isteği dışında olan olayları seyretmek zorunda kalabilirsiniz. Tepkisiz kalmak ve olanları objektif gözle izlemek size iyi gelecektir. Dostu düşmanı, iyiyi kötüyü fark edersiniz. Yuvarladığını gören kişi yeni kısmet bulur.

Falına bakılan kişi bekarsa yakın zamanda bir kısmet bulacaktır. İlişkisi olanlar için evliliğe adım atmak anlamına gelir. Nişan, söz, kız isteme gündemde olabilir. Evliyse çocuk sahibi olacaktır. Çocuğu olanlar ise çocuklarıyla ilgili güzel haberler alacaktır. Yakın çevrenizdeki insanları daha iyi tanımak anlamındadır. Kötü düşünceli insanları size zarar vermeden engelleyebilirsiniz.

Kıskanç insanlardan uzak durma kararı alabilirsiniz. Gözünüz açılacak ve doğruyu yanlışı göreceksiniz. Sevdiği iki kişinin mutluluğuna ortak olabilir. Yakın arkadaşının düğününe gidebilir yada sevdiği iki kişiyi tanıştırabilir. Onların mutluluğu onu da mutlu edecektir.

Genel olarak iyiye yorulur. Beklenilen ve ertelenen işler daha hızlı ilerlemeye başlar. Eğitim almak istediğiniz konu üzerine daha çok yoğunlaşabilirsiniz ve kendinizi geliştirmek adına seminerlere katılabilirsiniz. İş için başka şehre eğitim için gidebilirsiniz. İşinde başarılı birinden akıl alabilirsiniz.

Kahve falında silindir görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.