Kahve Falında Gargamel Görmek Ne Demek?

Kahve falında gargamel görmek, güç anlamına gelmekte olup, bu sizin kişiliğindeki karakter güçlülüğünü, çevrenizde sevilen sayılan sözü itibar edilen biri olduğunuzun göstergesidir. Kişiliğinizin oturmuş olması ve baskın karakteriniz nedeni ile iş ortamında da fikirlerinize önem verilmekte ve yeni girişimlerde bulunmanız durumunda başarılı olacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca güçlü bir başka kişi ile yapacağınız bir işte umduğunuzdan daha hızlı ilerleme kat edeceğiniz anlamına da gelir.

Falda gargamel görmek, psikolojik olarak bazı sorunlar yaşayacağınız bir döneme girip, ruh halinizin içe kapanık bir yansıması şeklinde de ifade edilir. Bu durumun acil olarak tedbirini almanız durumunda ileri yaşlarda sizin daha fazla sorun yaşamanızı engelleyecektir. Bu keyifsiz ruh hali nedeni ile eve kapanıp kendinizi dinlemeniz doğru bir yaklaşım olmayıp depresyon belirtisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Enerjinizi olumlu düşüncelerle ve neşeli ortamlarda bulunarak değiştirmeye çalışmanız sizi olumlu etkileyerek daha çabuk bu ruh halinden kurtulacağınız anlamına gelir.

Eğer fincanın kulp kısmında çıkmış ise bu durumun içinde olduğunuz veya yaşayacağınız bir olumsuzlukla bu günlerde bu ruh haline bürüneceğiniz anlamına gelir.

Bu aralar pek tadınız tuzunuz olmadığı için etrafınızdaki herkesin varlığı fazla geliyor. Yanınızda eşiniz bile iki kelime fazla etse sinirleniyorsunuz. Yakınlarınız sinsi bir hastalığın habercisi olan bu belirtiler için hastaneye gitmeniz konusunda baskı yapıyor ve haklılar. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Maddi sıkıntıları gereğinden fazla kafanıza takıyorsunuz. Evlatlarınızdan birinin de desteği ile tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Kahve falında gargamel görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.