Kahve Falında Postacı Görmek Ne Demek?

Kahve falında postacı görmek, uzak akrabalarınızdan bir haber alacağınıza işaret olabilir. Bu haber sizin ortak çıkarlarınızın gözetilmesi ile ilgilidir. Yalnız onlara karşı sergilediğiniz uzak tavır, yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. Sizi tanımıyor, kafalarında bir siz yaratmış olabilirler. Daha açık olmalısınız. Yanlış anlaşılmaya imkan vermeyecek sözleşmeler ve konuşmalar lehinize olacaktır. Onlara bir yemek düzenleyerek işleri yoluna koymaya çalışabilirsiniz, arkasında bir yol bırakmış olarak görünüyor ise, çabalarınızın meyvesini toplayacağınız anlamına gelir.

Sonunda aranızdaki uzaklıkları yakın kılıp, ortak çıkarlarınız konusunda birbirinize destek olacaksınız. Sadece bunu yaparken bencil olmamaya gayret edin ki bu sayede payınıza düşeni farkında olmadan arttırmış olacaksınız. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez. Siz mantıklı bir kişiliğe sahipsiniz.

Falda postacı görmek, eli dolu ise haneye katılan yeni üyenin , ortama düzen getireceğine dair işarettir. Bu sayede anlaşmazlıklar çözülebilir, borçlar zamanla azalır ve siz de bu bereket içinde sonunda huzurunuzu bulabilirsiniz. Yine de tüm işlerin kendi kendine düzene girmesini beklemeyin ve elinizi taşın altına koyma cesaretini gösterin.

Yeni bir ilişkiye henüz hazır değilsin çünkü boşandığın eşinle olan güzel anılarını aklından çıkartamıyorsun. Eski eşinin ailesi tarafından yapılan bazı suçlamalar var fakat sen asil duruşunla tüm bunların üstesinden geleceksin. Karakterini ortaya koyak kazanacağın bir iş fırsatı doğacak. Eğer fırsatı iyi değerlendirebilirsen ilerde maddi yönden sorun yaşamayacağın bir yaşantın olacak.

Kahve falında postacı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.