Kahve Falında Peçetelik Görmek Ne Demek?

Kahve falında peçetelik görmek, misafirperverliktir. Ayrıca detaylara dikkat eden insanların sembolüdür. Her konuda düzene önem veren, en küçük ayrıntıyı dahi kaçırmayan, ayrıca insanlara ikramda bulunmaktan hoşlanan insanları gösteren bir figürdür.

Şatafatın ve lüksün sembolü olarak da yorumlanır. Büyük ailelerin ve bir sofra etrafında toplanan aile fertlerinin göstergesidir. Anne kavramının diğer evlere göre çok daha büyük önem taşıdığı bir eve işaret eder. Ayrıca ne olursa olsun düzenden ödün vermeyen bir kadınla geçecek ömrü gösterir.

Falda peçetelik görmek, her zaman temiz ve ferah ortamlarda bulunacağınızı gösterir. Dirlik ve düzen hayatınızın her alanında hakim olacak. Dağınık insanları toparlayıp düzene alıştırmak konusunda her zaman aranan kişi olacaksınız.

Ayrıca karakteri sizin gibi düzene ve ferahlığa yatkın olan biriyle tanışarak hayatınızı birleştirebilirsiniz. Yine kendi karakterinizle bağdaşacak şekilde düzene, simetriye ve temizliğe yatkın çocuklar yetiştirebilirsiniz. Büyük ve köklü firmalarda, plaza gibi ilgi çekici ve havalı görünen ortamlarda çalışmaya işaret eder. Üst düzey insanlarla bir arada bulunmak ve çalışmaktır.

Akrabalarınız ile iletişiminizin güçlü olmasını kıskanan insanlar var. Kimseyi kırmak istememeniz ve herkese karşı eşit mesafede olmanız bazı haset insanların zoruna gidiyor. Karar vermekte güçlük çekeceğiniz bir operasyon ile karşı karıya kalacaksınız. Sonuçları sizi korkutuyor olabilir ama daha iyi hissedeceğiniz kesin. Banka işleriniz yüzünden bu ara hareketli günler geçirebilirsiniz. İhmal ettiğiniz bazı kimseler var.

Kahve falında peçetelik görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.