Kahve Falında Yağmur Damlası Görmek Ne Demek?

Kahve falında yağmur damlası görmek, temiz ve saf anlamına geldiğinden mutluluğun habercisidir. Yaptığınız ya da yapacağınız bir iş görüşmesinin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir. Alacağınız yeni projelerle adınızı duyuracak ve başarıya ulaşacaksınız. Yaptığınız bu atılımların sonucunda istediğiniz mevkiye ulaşacaksınız.

Ayrıca yağmur damlası, saf aşkın da simgesidir. Tanışacağınız bir insana sırılsıklam aşık olacaksınız. Karşılıklı bir aşka dönüşecek olan bu sevginiz, mutlu bir evliliğe doğru gidecektir. Eğer evli iseniz, yağmur damlası figürü yeni bir bebek sahibi olacağınız anlamına gelir. Bereketli ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğiniz çocuğunuz sizin umudunuz olacaktır.

Falda yağmur damlası görmek, kimi yorumculara göre olumsuz anlamlar taşır. Yağmur damlası, gözyaşına benzetilir ve hüzün dolu günlerin olacağı şeklinde yorumlanır. Sizi mutsuz edecek gelişmeler yüzünden üzülecek hatta ağlayacaksınız. Üzücü gelişmelerin nedeni sizin üstünüze yıkılacak ve her şeyin sorumlusu olarak siz gösterileceksiniz ancak bu durumun peşini bırakmayacaksınız.

Ruya tabir

Tartışmalı ortamların sonucunda haksız olmadığınızı ispat edecek ve sizi üzen bu durumların kaynağını bulacaksınız. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yağmur damlası sembolünün içi dolu ve çok belirgin ise, bir sıkıntının yaşanacağı ancak bu sıkıntının kısa sürede biteceği anlamına gelir.

Aşkınıza fazla düşkün bir kişiliğiniz bulunmaktadır. Bu sizin hassas noktanızdır. İş hayatınızda sıkıntılar çekeceksiniz. İş yerinde yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz birisinin başından bir hastalık geçecektir. Bu durum oldukça çok üzecektir. Bu durumu atlatması uzun sürecektir. Maddi açıdan bolluk yaşayacaksınız. harcamalarınızı dikkatli yapınız.

Kahve falında yağmur damlası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.