Kahve Falında Likör Görmek Ne Demek?

Kahve falında likör görmek, çok da kolay kolay mümkün olmayan herkesin ayırt edemeyeceği bir durumdur. Bu tatlı bir aşk sarhoşluğu ile yorumlanır. Fal sahibi bekar bir kimse ise romantik bir aşka yelkene açacağına, evli bir kişi ise de eşi ile arasında ki aşkı tazeleyecek güzel günlerin geleceğine aralarında ki bağların bu sayede güçleneceğine işarettir.

Falda likör görmek, arkadaşlıklara çok değer veren, dostları arkadaşları için her şeyi yapmaya hazır, çevresinde ki insanlar tarafından da çok sevilen bir kimseye işarettir. Bu kimse vicdan ve merhamet duygusu da gelişmiş olup duygusal olarak kırılgan bir yapıya sahiptir.

Bazı yorumculara göre kişinin kendini bitmek bilmeyen bir eğlence ve laylaylom dünyasına kaptırdığı ve bu hayatın içerisinde bütün sorumluluklarını unuttuğu anlamına gelir. Bu kişiler aslında yanlış bir arkadaşlığın neticesinde bu duruma gelmiş ve bu arkadaşlığını sonlandırması halinde yeniden eski hayatına dönecektir ve bu süreçte yaptığı hataları telafi edecektir.

Tatlı dilli sevecen biri ile de tabir olunur. Kişi bekar ise bu kişinin yakın zamanda tatlı dilli, güler yüzlü, bulunduğu ortamlarda kısa zamanda kendini sevdirip benimseten üstelikte yalansız riyasız bir kişi ile tanışacağı ve bu kimse ile duygusal bir bağ kuracağı anlamına gelmektedir.

Kahve falında likör görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.