Kahve Falında Ters Hilal Görmek Ne Demek?

Kahve falında ters hilal görmek, yakında hayatınıza hiç beklemediğiniz bir yerden bir yenilik girecek diye yorumlanır genellikle güzel haberlere işaret eder. Eskisinden daha güzel günler görünüyor. Her zaman yalnızlık içinde ve bir karamsarlık yaşayan kişi artık daha fazla mutluluğu hak ettiğini anlayacak bunun için kendini daha fazla hayattan soyutlamayacak.

Uzun zamandır emek verdiği bir işin güzel sonuçlanmadığını görecek ve tabiri caizse tuttuğunu koparak. Her ne kadar kişiliğinin bunu yansıtmadığını düşünse de bunun böyle devam etmeyeceğini anlayacak ve daha çok çaba gösteren biri olacak.

Falda ters hilal görmek, sıkıntılarından onu zora sokan maddi problemlerinden arınacağına işaret eder. Yani, eski problemli günlerinizi geride bırakacaksınız ayrıca sağlıkla ilgili yaşadığınız ufak tefek sorunlar varsa bunlar da geride kalacak ve daha rahat bir hayata adım atacaksınız.

Aile büyüklerinden biri ciddi bir rahatsızlık geçirecek, ancak bir süre sonra bu hastalığı atlatacak, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Bu tatsız olay aile bağlarınızı daha güçlendirecek gibi duruyor. Yakın bir arkadaşının maddi sıkıntısı var gibi, bu sıkıntıyla ilgili senin yardımını isteyebilir. Elinden gelen yardımı arkadaşına gösterecek, onu bu sıkıntıdan kurtaracaksın.

Gözü sürekli sen de olan ve sürekli seni izleyen biri var etrafında… Uzun süredir seni izleyen bu kişinin bakışlarını çok yakında sen de fark edeceksin. Sanırım iş çevrenden olan bu kişinin sana karşı özel bir ilgisi var. Ancak duygularını açabilmek için bir türlü cesaret bulamıyor ve senin onu fark etmeni istiyor.

Kahve falında ters hilal görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.