Kahve Falında Köklü Ağaç Görmek Ne Demek?

Kahve falında köklü ağaç görmek, birçok anlama işaret eder. Dalları ve yaprakları bir aileyi temsil etmektedir. Ne kadar çok olursa ailedeki insan sayısı da ona göre çoktur ve çoğalacaktır. Genel anlamda nişanın ve evlilik gibi hayırlı işlerin habercisidir. Ailecek genişlemenin bir sembolüdür. Eğer meyveli ise yapılacak evlilikler sonucu çok çocuk doğacağına işaret etmektedir.

Falda köklü ağaç görmek, kişinin kadın ya da erkek oluşuna göre de farklı yorumlar içerebilir. Eğer erkek ise bu kişinin yeni bir iş kuracağını ve de bu işinde çok başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Erkek için bir makam sahibi olma, kademe atlama gibi anlamları ifade etmektedir. Bekar bir kadın ise yakın zamanda bir aile kuracağını, evli ise erkek bir çocuğa sahip olacağını işaret eder.

Gerektiği zamanlarda alttan almayı bilmemen hane içerisinde sürekli tartışma yaşamana sebep olacak. Bu tartışmalar seni fazlasıyla yıpratacak. Gönül hanendeki gelişmelerin çok yavaş ilerlemesi sinirlerini oldukça yıpratmış. 6 vakit içerisinde yaşanacak ani bir durum sayesinde her şeyin hız kazanarak değiştiğini fark edeceksin ve bu durum seni oldukça rahatlatacak.

Yapacağın iş görüşmesi olumlu sonuçlanacak. Küs olduğun bir yakının yaptıklarından çok pişman. Konuşmak istiyor ancak senin onu terslemenden veya seni tamamen kaybetmekten korkuyor. Sen ona bir adım atarsan o sana bin adım atacak ve aranızdaki sorun çözülecek. Hane içerisinden birisinin yaşadığı sağlık problemleri daha kötü bor hale gelecek. Bu zor dönemlerinde nişanlın her zaman sana destek olacak.

Kahve falında köklü ağaç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.