Kahve Falında Bir Sürü Göz Görmek Ne Demek?

Kahve falında bir sürü göz görmek, birçok falcı tarafından kalbi kırılan birisini işaret etse de etrafında şekillenmiş nesnelere bakarak bu kişinin fal sahibi olduğu da belirlenebilmektedir. Eğer bu ara hayal kırıklıkları yaşıyorsanız mutlaka falınıza yansımış demektir.

Falda bir sürü göz görmek, istemeden ve bilmeyerek kırdığınız kişiler bunu ciddiye almadan size normal davranıyordur. Eğer bilerek yaptıysanız da büyükleriniz sizden bir özür beklemektedir. Bilerek ya da bilmeyerek kırdığınız bir kalp var mı diye yaptığınız davranışları düşünün. Bencil olmayın. Bencillik size bir şey kazandırmaz, çevrenizdekileri üzmüş olursunuz.

Aşk hayatınızda ise partnerinizin sizi çok üzdüğünü belirtmektedir. Size yapılan haksızlıklara göz yummamalı, o kişiye sert bir tavır almalısınız. Hatasını anlamalı ve sizden özür dilemeli. Sizde de haksızlık payı biraz da olsa var ise, bu durum karşısında biraz alttan alabilirsiniz. Bazı sorunlar iki taraftan da açığa çıkmaktadır. Bu yüzden her zaman düşünerek hareket etmelisiniz. Kendi mutluluğunuz için de başkasının mutluluğu için de çabalamalısınız.

Medeni haliniz ile uyumlu bir yoruma da eşlik edebilir. Evliyseniz eğer, bazı maddi konular yüzünden anlaşmazlıklar oluşabilir. Bu sorun sebebiyle eşinizle sizin aranızda sorunlar oluşabilir. Sorunları çözmek için mantıklı ve saygı sınırları içerisinde konuşup çözmelisiniz. Eğer yalnız biriyseniz, sevgiliniz, eşiniz yoksa çok bencil birisi olduğunuzu simgeler. Bu bencil davranışlarınızdan sıyrılıp çevrenizdeki insanların yararına da düşünmeniz gerektiğini belirtmektedir.

Haksız kazançlar yapacağınızı da belirtmektedir. Bu kazançlar size hayırlı gelmeyecektir. Bunların farkında olup, kendi alın terinizle olan kazançlar sağlamalısınız. Kendi işinizi kendiniz halletmeli, başkasından yardım almamalısınız şu sıralar. Yoksa hayırsız olan bir haksız kazanç hanenize girecek dolayısıyla bu durumdan uzak durmalı, mantığınıza göre davranmalısınız.

Kahve falında bir sürü göz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.