Kahve Falında Kalın Bir Tek Çizgi Görmek Ne Demek?

Kahve falında kalın bir tek çizgi görmek, elinize fazlaca bir para geçeceğine yorumlanır. Bazen de sınır teşkil eder. Bu sınır birisi ile aranıza çizdiğiniz bir sınır olabilir. Ya da etrafınızda hadsiz bir takım insanların varlığını ve bunlarla aranıza mesafe koymak istediğinize yorulur.

Fal fincanında bir ismin üstüne kalın bir çizgi çizdiğinizi gördüyseniz hayatınızdan birini çıkarmak üzere olduğunuzu düşündürür. Bu kişi farklı dünyaların insanları olduğunuzu anladığınız sevgiliniz olabilir. Ya da oldukça uzun süredir suyu ısınan bir arkadaş da olabilir. Kişinin sağlık sorunları baş gösterir. Kendinize dikkat etseniz iyi olur yoksa bir sağlık kuruluşuna başvurmak zorunda kalacaksınız.

Fal sahibi hasta ise ölüm demektir. Kişi etrafına duvarlar ören biridir. Siz insanları kendinizden uzak tutan birisiniz ve kendi dünyanızda sakin ve mutlu bir hayat sürüyorsunuz.

Falda kalın bir tek çizgi görmek, fal sahibinin fevri davranışlar içinde olduğu bir dönemi işaret eder. Aslında bu fevri davranışlar ne yapacağınızı bilmemenizden kaynaklanıyor. Güvenebileceğiniz bir kişi arıyorsunuz ancak bu devirde artık biraz zor bir durum. Ayrıca kişi bekar ise çok sağlam karakterli biri hayatına girecektir. Ve artık onun her şeyi bu kişi olacaktır.

Duvara çizilmiş ise kişinin sabırla beklediği büyük bir gün olduğundan bahsedilir. Bu belki sizin mezuniyetinizdir belki de yeni bir işe gireceğiniz gündür. Görülen kalın tek bir çizgi hayatınızdaki çok sağlam bir dayanağınızı gösterir. Bu kişi babanız olabilir. Çizginin durumu da babanızın hali hakkında bilgi verir.

Kahve falında kalın bir tek çizgi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.