Kahve Falında Çamaşırlık Görmek Ne Demek?

Kahve falında çamaşırlık görmek, biriktirilenleri simgeler. Kişinin hayatında biriktirmiş olduğu tüm gereksiz sıkıntıları artık atması gerektiği anlamına gelir. Geçmişte takılıp geçmişin dertlerine üzülerek gelecekle ilgili fırsatları kaçırdığı ve buna son vermedikçe birikimlerin daha da artıp durumun daha kötüye gideceği anlamına gelir.

Falda çamaşırlık görmek, özellikle de içi dolu ise kötü kalpli içi fesatlık dolu bir kadına işaret eder. Bu kadın ki sanki sizi toparlıyor size yardımcı oluyor gibi görünmesine karşın aslında size karşı fitne içerisindedir ve sürekli arkanızdan dedikodunuzu yapıyor demektir. Üstelik bu dedikodular iftira içeren dedikodulardır.

İçinizde bir sır tuttuğunuz ve bu sırrın artık size ağır gelmeye başladığı anlamına gelmektedir. Sırlar taşıyan kimseler için daima ağır bir yük olmuştur. Uzun süre bu yükü taşımak ruhsal bunaltılara neden olabilmektedir. Biran önce bu yükten kurtulmanız gerekmektedir.

Ruya tabir

Bazı yorumculara göre kişinin bazı hataları ve ihmalleri için etrafındaki insanlardan özür dilemesi gerektiği ve bu hatalarını affettirmesi gerektiği anlamına gelir.

İçi boş halde çıkmış ise bu dertsiz tasasız bir kişiliğe yorumlanır. Fal sahibinin kafasına hiç bir şeyi takmayan son derece rahat biri olduğu şeklinde yorumlanır. Kişi bu rahatlığı ve sorunları içine atıp büyütmeyen tavrı le etrafındakiler tarafından taktir toplamakta ve imrenilmektedir.

Kahve falında çamaşırlık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.