Kahve Falında Arapça Kaf Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında arapça kaf harfi görmek, çok hasta olan yaşlı bir hastanın şifa bulacağına ve çok dinç bir şekilde tekrar ayağa kalkıp eski yaşantısına devam edeceğine işarettir. Oldukça yakını olan bu yaşlı kişi yatağa bağlanması ile bir çok kişiyi oldukça derinden üzmüş, diğer kişilerden çok çok daha fazla üzülmüş sarsılmış bu hastalık yüzünden. Sonunda edilen dualar sayesinde bu kişi eskisinden bile dinç bir şekilde ayağa kalkacak, herkesi çok mutlu edecek, derin bir nefes almalarına vesile olacaktır. Bu hastalık dönemi hastalığın seyrinin ne olacağı konusunda oldukça önemli bir dönem. Ziyaretçiler, refakatçılar, çok dikkatli davranmalı, hep olumlu enerji yaymaya çalışmalı, kesinlikle hastayı üzecek, pes ettirecek, umudunu kıracak tek kelime bile etmemelidir.

Falda arapça kaf harfi görmek, bir bayandan kalacak mirasa yorumlanır. Daha önce hiç tanışmadığınız ancak malını bir sebep yüzünden size bırakacak bir kadın sayesinde oldukça bolluk, bereket içinde huzur dolu günler yaşayacaksınız. Uzunca bir süre bir bu iş size garip gelecek, acaba başıma kötü bir şey gelir mi diye düşünüp duracaksınız ancak sonunda hiçbir sıkıntı olmadığını göreceksiniz zaten. Oldukça şanslı bir döneme adım atmaktır. Bekar ise eğer oldukça varlıklı bir ailenin kızına aşık olacak ve kızın da gönlünü kısa sürede kazanacak sonunda evlenecekler. Ve bu evlilik herkesin düşüneceğinin aksine ailelerin de onayı alınarak, mutlu, huzurlu bir evlilik olacaktır.

Kahve falında arapça kaf harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.