Kahve Falında Adam Silüeti Görmek Ne Demek?

Kahve falında adam silüeti görmek, yorumlanırken her zaman maddi şeyleri simgeler. Genel olarak şans anlamına da gelen bu sembol zenginlik , mal ve mülk olarak yorumlanmaktadır. Bir bakıma da uzun zamandır planlanan bir işin artık başarı ile sonuçlanacağının müjdesini verir. Bu herhangi bir sınav, bir evlilik ya da maddi kazançlı bir iş olabilir.

Falda adam silüeti görmek, kişinin kısa sürede zengin olacağına ve artık rahata kavuşacağına delalet eder. Özellikle kişi bekar bir kişi ise bu onun yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle tanışacağını da işaret etmektedir. Ayrıca çok merak edilen bir kişiden yakın zamanda güzel bir alınacağını da göstermektedir.

Yanında bir yüzük varsa bu kişinin yakın bir zamanda evleneceğini ve de çok mutlu bir evliliğinin olacağını işaret etmektedir. Çoğunlukla çok sadık ve iyi kalpli bir eşi ifade eder.

Etrafındaki mutlu çiftleri gördükçe neden yalnızım diye kendine dert yanıyorsun. Başını kaldırıp etrafına dikkatlice baksan, sana açılmak isteyen ama cesaretini toplayamayan o yakışıklının farkına varacaksın. Senle konuşabilmek için bir türlü cesaret edemiyor. Belki konuşmayı ilk sen başlatarak, iyi bir ilişkiye de adım atmış olursun. Göreceksin ki bu yakışıklı seni oldukça mutlu edecek.

Şu sıralar kendini inanılmaz enerjik, mutlu ve kıpır kıpır hissediyorsun. Bu enerjini yürüyüş, yüzme veya egzersiz gibi herhangi bir spora yönlendirmen seni daha da mutlu edecek. Kim bilir katılacağın sosyal çevrede yeni biriyle tanışma fırsatı da bulabilirsin. Üstelik çok daha mutlu olacağın günler pek yakınında görünüyor. Bu pozitif ruh halini sürdürmeye devam et.

Kahve falında adam silüeti görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.