Kahve Falında Şapka Görmek Ne Demek?

Falda Şapka Görmek

Kahve falında şapka görmek; saygınlığınızın artarak, parmak ile gösterilen bir kişi olacağınıza yorumlanır. Başarılarınızın beraberinde size imrenenler ve size özenen kişiler tarafından etrafınız sarılır. Falda şapka görmek; kısacası kariyer yapmak manasına gelir. Mertebeniz yükselir ve takdir edilirsiniz.

Kahve fincanında şapka çıkması; iş hayatınızdan tamamen farklı alanlarda yatırım yapacağınız ya da iş kuracağınız manasına gelir. Şu anda çalıştığınız işten memnun değilseniz, iş değiştirebilir ya da başka bir yerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında fötr şapka görmek

Tatil yapma ve uzun bir seyahate çıkma manası taşır. Sevdikleriniz ile beraber çıkacağınız bir yolculuğun habercisi olan fötr şapka sembolü, birini ziyaret etmek anlamına da gelebilir.

Kahve falında şapkalı adam görmek

Önünüze çıkacak engellerin varlığına işaret eder. Bu engeller iş yaşamında ortaya çıkabilir. Sizi yıprandırmak isteyen birileri olabilir ve sizin üstünüze gelebilirler.

Kahve falında şapka çıkarmak

Tasalarınızı bir kenara atacağınıza ve yeni kararlar almak için bir kişiden yardım isteyeceğinize yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcuları falda şapka sembolü anlamını yeni bir aşka yelken açmaya yorumlarlar.

Kahve tabağında şapkanın anlamı, hanede hatırı sayılır birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır. Sizi çok mutlu edecek bir sürprizi olabilir ve yakında haberi gelir.

Kahve falında şapka görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.