Kahve Falında Kirpi Görmek Ne Demek?

Falda Kirpi Görmek

Kahve falında kirpi görmek; hayatınızda hiç planda olmayan bazı değişikliklerin söz konusu olacağına yorumlanır. Bu değişiklikler sizi mutsuz edecek. Bazı istemediğiniz olaylar vuku bulacak ve hayatınıza dair kendi aldığınız kararların dışına çıkılması sizleri çok üzecek. Şu günlerde hep bir gerginlik ve üzüntü yakanızı bırakmayacak.

Falda kirpi görmek, fal sahibinin iyiliğini istemeyen, çevresinde dolanan kötü niyetli ve fitnelik peşindeki insana yorumlanır. Bu kişi size bir şekilde zarar verecek.

Kahve fincanında kirpi şekli çıkması, bazı uzman fal bakıcıları tarafından yakında hayatınıza girecek bir insanın kâbus gibi günleri de beraberinde getireceğine yorumlanır. Bu kişi ile tanıştığınız güne bile lanet eder hale geleceksiniz. Yüzünüze karşı gülen her insana hemen kanmayın.

Falda görülen kirpi sembolü, bazı âlimler tarafından misafirperver bir kişiliğinizin olduğu söylenir. Evinize her gelen memnun ayrılıyor ve evinizin bereketi de hiç eksilmiyor.

Kahve falında kirpi işareti yanında yol varsa, uzaktan gelen bir insan hane içinde kavga ve huzursuzluklara sebebiyet verecek. Bu kişi miras peşinde olabilir. Falda çıkan kirpi küçükse, sorunlarınız da ufak olacak.

Kahve falında kirpi ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, bir dostları ile küslük yaşayabilirler. Eğer ilerleyen günlerde atlatacağınız bir sıkıntıda iyi gözlem yaparsanız, kötü niyetli kişileri doğru tespit edebileceksiniz. Dostlarınızın hemen günahını almayın. Eğer dostlarınıza hiç beklemedikleri sert tepkiler verirseniz, bu olay sizleri ve onları gerçekten üzecek.

Kahve falında kirpi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.