Kahve Falında Horoz ve Tavuk Görmek Ne Demek?

Kahve falında horoz ve tavuk görmek, fal sahibinin uzun süredir çektiği bir hasretin son bulacağını müjdelemektedir. Gelecek olan aydınlık ve güzel günlerin habercisi olan horoz ve tavuk sembolü, çekilen bütün sıkıntıların da unutulup gideceğini simgeler.

Bazı fal yorumcularına göre şimdi çekilen sıkıntıların ileride güzel durumlar yaşanmasına vesile olacağına işaret eden horoz ve tavuk sembolü, kimilerine göre de müjdeli haberler ile gelen bir dostu anlatır.

Kahve falında horoz ve tavuk görmek, el üstünde tutulan bir birey olduğunu işaret eder. Fakat bazen yerli yersiz konuşmalarınız sebebiyle aşırı tepkiler alıyor, kötü olarak mimleniyorsunuz. Bu yüzden nerede nasıl konuşacağınız hakkında kendinizi daha fazla geliştirmeye çalışmalısınız. Bu konuda aklı selim kişiler olduğuna inandığınız insanlar var. Yardım almaktan çekinmeyin. Kendi hareketlerinizi sürekli kontrol etmeniz, hatalarınızı tespit edip özeleştirinizi yapmanız, sizin olumlu anılmanıza sebep olacaktır. İnsanlar sizi olgun bir insan olarak görecek ve yanlarında isteyeceklerdir.

Horoz ibiğinin yerlere kadar, adeta bir saç gibi uzandığını görürseniz, neşe ile yorumlanır. Bu aralar hayatınız çok durgun, fakat yeni haberler sizi bekliyor. Kendinizi toparlayıp bir kaç arkadaşınızla görüşürseniz, beklediğiniz haberlere ulaşacaksınız. Bunun için en sevecen halinizi takınmalısınız. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkardığı gibi, bilgi de almanızı sağlayacaktır.

Fal bakan kişi, horozun ağzından bir şeyler döküldüğüne kanaat getirirse Borçlu olduğunuz bir kaç kişi, sizinle görüşmek isteyecekler demektir. Bu borçların süresi ile ilgili bir konuşma olacak. Borç aldığınız insan ya da insanlar, haksız yere süresini kısaltmaya çalışacak, türlü bahaneler öne sürerek mağduriyetlerinden dem vuracaklardır. Bu konuda müsterih olun. Başta verilen tarihin oynanmasına izin vermek zorunda değilsiniz. Fedakarlığın sınırlarını zorlamayın.

Birilerinin sizin hakkınızda olumlu şeyler konuştuğuna anlam olur. Tahmin etmesi zor olmayan bu kişi, sizden gördüğü iyiliğin karşılığını, her yerde sürekli olarak sizi savunarak vermeye çalışmaktadır. Bu her ne kadar güzel bir şey olsa da onunla konuşmalısınız. Kendini aşağı hissediyor olabilir. Bu konuda sizin rahatlatıcı konuşmanıza ihtiyacı var.

Bir diğer şekil olarak sosyal hayatınız ile ilişkilendirilir. Sizi koruyan kişilerin, sizi zor durumda bıraktığına işaret olur. Sizi korumak ve kısıtlamak arasındaki ince çizgiyi ayırt edemeyen bu yakınlarınız, sizi sürekli etkisiz kılmaktadır. Bu konuda tepkinizi koymalı, rahatsızlığınızı dile getirmelisiniz. Sizi çok sevdiklerini de unutmamanızda fayda var. Önemli olan her iki tarafında üzülmesine mani olacak bir orta yolu bulmaktır.

Kahve falında horoz ve tavuk görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.