Kahve Falında Açı Görmek Ne Demek?

Kahve falında açı görmek, bazı durumların beklediğiniz gibi gitmeyeceğini fakat daha sonra düzene gireceğini gösterir. Çevrenizdeki kişiler sizin başarılarınızın farkında ve bu nedenle gözler hep sizin üzerinizde demektir. Geçmiş yaşantınızda yaşadığınız olayların uzun bir süre etkisi altında kaldığınızı ve hala kendinizi bu günleri düşünmekten alamadığını gösterir.

Uzun bir süre hayatınız ile ilgili almanız gereken önemli kararları ertelemiş ve ikinci plana atmış olabilirsiniz. Etrafınızda sizin iyiliğinizi düşünen kişiler bulunuyor ve bu kişiler arada size öğüt vermekten de çekinmiyor. Bu kişileri siz bazı zamanlarda yanlış anlayarak kalbini kırıyorsunuz. Sevdiklerinizin gönlünü almayı unutmamalısınız.

Sizler için her şeye tam anlamı ile özen göstermiyor ve bu yüzden de kayıpları en ağır şekilde yaşamakta olduğunuzu göstermektedir. Bu sıralar eğer başladığınız işlerde milim ile kayıp etmek de istemiyor iseniz biraz daha mantıklı ve düşünerek hareket eder iseniz o zaman her şeyi kayıp etmek yerine oldukça etkili ve başarılı bir şekilde kazanacak olduğunuzu da işaret etmektedir.

Sizlere o kadar yakın ve dar açıda duran insanlar olduğunu gösteriyor ki o insanlardan asla zarar görmeyip, aksine oldukça da fazla yararlar alacak olduğunuzu da işaret etmektedir.

Falda açı görmek, bir yandan da sizlerin bu ara hayatınızı sadece uyuyarak geçirmek istediğinizi göstermektedir. Uyku problemlerini çözerek biraz daha ayakta yaşamayı tercih eder iseniz de işte o zaman her şey istediğiniz şekilde gidecek.

Bu aralar birinden göreceğiniz zarar ile hayatınızı alt üst etmek yerine biraz daha mantıklı yaklaşmalı ve onlara en iyi çözümleri getirmek için çaba sarf etmelisiniz. Her şey sizlerin ellerinde yer alır iken kaçmasına izin vermeyin. Birden heveslendiğiniz fakat sonucunda hüsrana uğradığınız girişimlerinizin peşini çabuk bırakmazsanız büyük başarılar elde edebilirsiniz demektir.

Sizin asıl ihtiyacınız olan şey biraz cesaret biraz da istek. Kafanızın karışık olduğu dönemlerde aldığını kararlarda çok duygusal davranıyorsunuz. Bu nedenle önemli kararlar alırken acele etmemeli ve aldığınız kararın her yönünü göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz.

Kahve falında açı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.