Kahve Falında Arapça Lam Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında arapça lam harfi görmek, çok büyük işlere girmemek gerektiği konusunda uyarıcı olarak yorumlanır. Boyundan büyük işlere kalkışacak ancak bunun karşısında oldukça zor durumda kalacaktır. Neyse ki zekası sayesinde kısa sürede bu işi kendi kendine çözüp hemen uzaklaşacaktır.

Affını dilediğiniz bir günahı işaret eder. Zor durumda kaldığınız için yapmak zorunda olduğunuz bir yanlışın vicdan azabı içerisinde çırpındığınız için maneviyatınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Fakat yaptığınız hatanın telafisini bulmadan pek rahatlayacağa da benzemiyorsunuz. Bu konuda kimseye bir şey anlatamadığınız için de kendi kendinizi yiyip bitiriyorsunuz.

Lam harfi ise size bunun bir telafisi olduğunu fısıldıyor ve bilen birine danışmanız gerektiğini vurguluyor. Vicdanınız ile baş başa kaldığınızda sizi kemirmesine müsaade etmeyi bırakarak bir alime danışmayı aklı ettiğinizde tüm bu sıkıntıdan bir anda kurtulabileceksiniz. Size sunduğu dini çözümler vicdanınıza ilaç olacak ve bu yükten tamamen arınacaksınız.

Size ısrarla yapılmaya devam eden bir yanlışa da dikkat çeker. Bu konuda gösterdiğiniz sabır ise karşılıksız kalmayacaktır. Canınıza tak ettiği sırada dilinizden dökülen her cümle, canınızı sıkanlara kurşun gibi gelecek. Artık sizinle uğraşmayı bırakıp yaptıklarına çok pişman olsalar bile sizin onların yüzünü bir daha görmek istememeniz iyi bir ceza olacak. Ayrıca fal tabağında beliren lam harfi sıkıntısın bir ömre işaret ederek içinizi rahat tutarak vesveseye kapılmamanız  anlamına gelir.

Kendinize bu aralar fazla zaman ayırmıyorsunuz. Kararsızlık içersine fazla düşüyorsunuz. Yeni bir aşka kapılarınızı açacaksınız. Bu kişi hayatınıza neşe, enerji, mutluluk getirecektir. Bu da size yeni hayat getirecektir. Fakat kararsızlık içerisinde ve kafanızı karıştıracak düşünceler içerisinde olacaksınız. Bir an önce bunlardan kurtulmalısınız.

Falda arapça lam harfi görmek, kişinin sürekli kafasını meşgul eden biri oluğuna ve aslında bu kişinin de çok fazla düşündüğünü gösterir. Düşündüğünü belli edecek hiçbir şey yapmıyor, her iki taraf da ilk adımı karlı taraftan bekliyor ancak geç kalınmak üzere. Geç kalınmadan iki taraftan birinin cesaretini toplayıp karşıdakine açılması şart aksi halde örnek olabilecek bir aşk yaşanmadan bitecek.

Siz karşı tarafın sizi umursamadığını, hiç düşünmediğini düşünüyorsunuz, aynı şekilde karşı taraf da sizin hareketlerinize bakarak aynı şeyleri, sizin hiç onu düşünmediğinizi düşünüyor. Daha açık olun, duygularınızı daha çok belli edin. Bir ortaklığa girişeceksiniz anlamındadır. Bir işe ortak olacaksınız, hem de hiç beklemediğiniz bir iş olacak bu ve yine beklemediğiniz bir zamanda aniden olacak. Bu ortaklık çok hayırlı görünüyor ve daha da önemlisi ortağınız oldukça dürüst bir insan ve bunu kısa süre içinde kanıtlayacak zaten, gözlerinizle şahit olacaksınız.

Uzun süre önce kaybedilmiş, manevi değeri oldukça yüksek olan bir şeyin bir anda ortaya çıkacağını işaret eder aynı zamanda. Bu bulunan eski şey sizi alıp çok geçmişe götürecek bulduğunuza sevinirken, eskileri yad edip biraz da hüzünleneceksiniz.

Kahve falında arapça lam harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.