Kahve Falında Gemi Kaptanı Görmek Ne Demek?

Kahve falında gemi kaptanı görmek, genelde yol ve yolculuk olarak yorumlanır. Fal sahibi için yakın zamanda bir yolculuk olacağı anlamına gelir. Bu yolculuk uzun zamandır görmediğiniz sevdikleriniz ziyaret etmek amaçlı olabilir. Ayrıca bugünlerde bulunduğunuz durum hakkında da fikir verebilir. Çok büyükse yani taşınabilecek boyutlarda değilse son zamanlarda oldukça ağır sorumluluklar altında olduğunuzu gösterir.

Falda gemi kaptanı görmek, yakında sıkıntılı ve olumsuz olaylar yaşayacağınız anlamına gelir. Kısmet, bereket ve bolluk olarak da yorumlanır. Bekarsa yakında dünya evine gireceğinin habercisidir. Hayatınızın ciddi anlamda değişebileceği anlamını da taşır. Yakında bir olay yaşanacak ve bu olay hayatınızı etkileyecek anlamına gelir.

Anlamı iyi ya da kötü diye ayrılmaz. Her iki anlam da çıkabilir. Eşi ile tartışma yaşayan biri varsa bu tartışma büyüyecek ve evi terk etmeye varacak demektir. Bu anlamda bu tür tartışmalara dikkat etmek ve hazırlıklı olmak en doğrusu olacaktır. İş hayatı için ise yakında iş değişikliği ya da bölge değişikliği olabileceği anlamına gelir.

Çok farklı anlamları içerebilmektedir. Bu nedenle hangisinin size ait bir yorum olduğunu öğrenmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate alarak yorum yapmak ve usta bir yorumcudan yardım almak daha doğru olacaktır.

Arkadaşlarınızla şu sıralar oldukça keyifli vakitler geçiriyorsunuz. Sürekli farklı etkinlikler düzenleyip, farklı yerlere günü birlik geziler yapıyorsunuz. Ancak sevgilinizle baş başa kaldığınız günleri özlemiş gibisiniz. Bu yoğun ve tempolu koşuşturmaca içerisinde birbirinizi biraz ihmal etmişsiniz gibi görünüyor. En kısa sürede bu durumu telafi etmelisiniz. Sevgilinin işindeki olumlu gelişmeler sizi çok sevindirecek.

Kahve falında gemi kaptanı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.