Kahve Falında Dal Görmek Ne Demek?

Kahve falında dal görmek, birlikteliği sembolize etmektedir. Ağaçları tamamlayan parçalardır. Size birlikteliğe işaret ediyor. İstediğiniz işe sahip olacağınızı, ancak bunun için zorlu süreçlerden ve sınavlardan geçeceğinizi; ama sonunda feraha kavuşacağınızı gösterir.

Bu süreçte unutmamanız gereken şey hiç kimse yorulmadan bir yokuşu çıkamaz. Siz de sabır göstermeden feraha kavuşamazsınız. Unutmayın! Sabır acıdır; ancak meyvesi tatlıdır. İş hayatınızda yaşadığınız sorunlar, özel hayatınıza da yansıyabilir. Hayatınızdaki iniş-çıkışlar hiçbir zaman tek kişinin üzülmesiyle olmaz.

Etrafımızdaki insanlar hele ki en yakınlarımız, sevgilimiz bizle birlikte bu süreçten etkilenebilir. Her zaman kendinize demeniz gereken şey; bu bir süreç ve bitecek… Bu süreci mümkün olduğunca özel hayatınıza yansıtmamaya çalışmanız sizin için faydalı olacaktır.

Ruya tabir

Falda dal görmek, geçmişte yaşadığınız olumsuzluklar yüzünden insanlara dikkatli yaklaşmanız gerektiğinde size uyarı vermektedir. Tabii ki insanlara güvenmekten asla vazgeçmemelisiniz ama geçmişte yaşadıklarınız kulağınıza muhakkak küpe olmalı. Ayrıca hazırlıklı olun hayatınızla ilgili çok büyük bir sürpriz sizi bekliyor. İş, aşk, arkadaşlık gibi ilişkilerinizde ciddi değişmelere sebep olacak.

Kendinizle ilgili verdiğiniz kararlarda çok dikkatli olmalı ve gerekirse iki kere düşünmeli, büyüklerinizden fikir almayı ihmal etmeyiniz. Gösterdiğiniz sabır ve temkinle uzun süredir beklediğiniz şeye kavuşacaksınız. Belki de yeni başlangıçlar;  yeni işler ve dostlara sahip olacaksınız.

Kahve falında dal görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.