Kahve Falında Rahip Görmek Ne Demek?

Kahve falında rahip görmek, bir takım sıkıntılarınızın olduğunu ancak bu sıkıntılardan bir süre sonra kurtulacağınızı gösterir. İş konusunda problemler yaşayabilir ve gelirinizin neredeyse yarı yarıya azaldığını görebilirsiniz. Ancak bu durum çok uzun sürmeyecek ve kısa bir süre içinde kendinizi toparlayacaksınız.

Evliliğinizde de bir takım tatsız olaylar meydana gelir. Eşinizin sizi anlamadığını ve haksızlık yaptığını düşünebilirsiniz. Bir süre sonra yapılan hatalar anlaşılacak ve herkes birbirinden af dileyerek huzur içinde yaşamaya devam edecek.

Falda rahip görmek, kötü günlerin ardından gelen mutlulukları, maddi anlamda zor zamanların ardından gelen zenginliği ve uzun süren işsizliğin ardından gelen yoğun çalışma temposunu gösterir. Uzun zamandır başvurduğunuz her iş kapısı yüzünüze kapanıyor olabilir ancak bundan sonra aranan bir personel haline gelecek ve birçok yerden iş teklifleri alacaksınız.

Yine uzun zamandır bekar olan ve evlilikten umudunu kesmiş olanlar için de sonunda ruh eşini bulmak ve mutlu bir yuva kurmaktır. Yıllarca sevmediğiniz bir işte çalıştıktan sonra hayallerinizin mesleğine sahip olacağınızı gösterir.

Artık sizde evlenerek kendi hayatınızın patronu olmak istiyorsunuz. Yaşadığınız hayatta birkaç insanın söz sahibi olması da sinirlerinize dokunmuyor değil. Yönetebileceğiniz bir evin hayali bile içinizi ısıtıyor fakat hayatınızın aşkı ile karşılaşmanıza henüz biraz daha vakit var. Arkadaşlarınız tarafından dışlanacağınız bir konuşma canınızı sıkabilir ama herkesle aynı fikirde olmak zorunda olmadığınızı biliyorsunuz.

Kahve falında rahip görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.