Kahve Falında Akarsu Görmek Ne Demek?

Kahve falında akarsu görmek, genelde duyun saflığı ve ferahlığını sembol eder. Su grubu figürler para durumu ve bu durumun sürekliliği hakkında bilgi verecektir. Suyun akması, sürekliliği ve berraklığı ile alakalıdır. Sizlerin uzun süredir uğraştığınız ve karşılığını almak için uzun zamandır sabır gösterdiğiniz birçok olay bulunmaktadır.

Hem eğitim hem de iş anlamında bu gösterdiğiniz çabalar ve sabır karşısında artık gereken tüm mükafatı alabileceksiniz ve istediğiniz başarılar ile de herkes tarafından gurur duyulacaksınız. Elde etmiş olduğunuz bu başarı ile eğer ego yapar ve kibir duygusuna da yakalanır iseniz işte o zaman nasıl her şeye sahip olmanızda önünüzde bir engel olmadı ise kayıp etmeniz de o kadar hızlı ve engelsiz bir şekilde olur ki bu durumu durdurmak oldukça da zor olacaktır.

Sizlere atılacak olan ya da kısa süre önce atılmış olan iftiraları da işaret etmektedir. Sizler bu durum karşısında sabır ve iyi niyet ile kendinizi korumaya çalışır iseniz de su misali olaylardan kolay bir şekilde akabilecek ve kurtulabileceksiniz. Hem iyilikleri hem de kötülükleri bir arada getiren bir olay olmasından dolayı bu aralar attığınız her adımı bir kere değil on kere düşünerek hareket edin.

Falda akarsu görmek, gören kişi eğer uzun zamandır sıkıntı içindeyse, özellikle maddi anlamda bir sıkıntı ise bunun yakın zamanda çözüleceği, feraha kavuşulacağı anlamına gelir. Çözümsüz olarak görülen sorunların çözüleceği, feraha kavuşacağı anlamına gelir akarsu sembolü.

Eğer fal sahibinin hayatını önemli ölçüde etkileyen bir borç ya da maddi bir sıkıntı varsa bunların da yakın zamanda çözüleceği, ferahlığa kavuşulacağı anlamında yorumlanır. Ancak akarsu sembolü fincanın dibine doğru gidiyorsa bu bolluk ve bereket geçici olacak anlamına gelir.

Akarsu sembolü etrafınızda iyi niyetli insanlar olduğu anlamına gelir. Bu kişilerden her anlamda destek görebileceğiniz anlamına gelir. İş hayatı anlamda yorumlandığında büyük ticari kazançlar elde etmeye, büyük ödemeler almaya işarettir. Ancak bazı durumlarda akarsu sembolünün başka anlamları da ortaya çıkar.

Örneğin uyarı gibi bir anlamı olabilir. Fal sahibi eğer çok fazla harcama yapıyorsa, kontrolsüz bir harcama yapıyorsa, gelir ve giderlerini dengede tutması, tutumlu olması, ilerde karşılaşması muhtemel olan ihtiyaçlara karşı temkinli olması gerektiği anlamında yorumlanır. Ancak kahve falında kavramları yorumlarken fincanı bütün olarak yorumlamak gerekir. Tek bir kavrama takılmak yanlış yorumlara neden olacaktır.

Kahve falında akarsu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.