Kahve Falında Fırtına Görmek Ne Demek?

Kahve falında fırtına görmek, çok şaşıracağınız gelişmelerin yaşanacağına işarettir. Bu gelişmeler karşısında çok şaşıracaksınız ve sarsılacaksınız. Sizle beraber çevrenizdeki insanlarda bu duruma çok şaşıracaklar, herkes hayretler içinde kalacak. Uzun süredir uğraştığınız bir iş varsa eğer bunda başarılı olamayacaksınız. Bu gelişme sizi olumsuz etkileyecek, adeta yıkacaktır. B

u aralar sağlığınıza da dikkat edin. Şayet direnciniz kırılmış gibi görünüyor ve hastalıklar sizi zayıf düşmüş yakalayabilirler. Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız işler sandığınız gibi gitmeyebilir. Tanıştığınız kişi sizin beklediğiniz gibi biri çıkmayabilir. O yüzden birbirinizi tanıma evrenizi ne kadar uzun tutarsanız bu sizin için o kadar iyi olacaktır.

Falda fırtına görmek, ani çıkışlarla etrafınızı üzeceğinizi gösterir. Bu ani çıkışlarınız sizi arkadaş ortamından soyutlayabilir, yalnız kalmaya itebilir. Çevrenize dikkat etmeniz iyi olacaktır. Bu çıkışlarınız çevrenizde hayal kırıklarına sebep olacak ve sizi düşünmeye sevk edecektir.

Ruya tabir

Bu aralar çok asabisiniz ve etrafınızdan tepkiler çekiyorsunuz. Bu haliniz çevrenizde şaşkınlık ile karşılanıyor. Kimse bir anlam veremiyor yaptıklarınıza. Falda fırtına görmek, gergin bir ortama işaret eder. Evli iseniz ses tonunuza dikkat etmenizde fayda vardır. Çünkü bu durum evliliğinizin ileriki yıllarını etkileyebilir.

Fırtına sembolü, yıkımı işaret eder. Bu yıkım fiziki olabileceği gibi ruhen bir yıkımda olabilir. Bir yakınınızı kaybedebilir ve bundan olumsuz etkilenebilirsiniz. Sevgilinizle hayli şiddetli bir kavga edebilirsiniz. Bu kavga iki taraf içinde yıkımlarla dolu olup ikinizi de manen olumsuz etkileyecektir. Kavga sonrası ayrılık kararı almanız olası gibi görünüyor. Çok hassas bir dönemden geçtiğinizin farkında olun ve insanlara ılımlı yaklaşın. Okul hayatınızda terslikler yaşayabilirsiniz. Sınavlar üstünüze fazla gelebilir. Fırtına sembolü, karanlık bir falda ise bu olumsuz haberlere gebedir. Kötü haberlere hazırlıklı olun.

Kahve falında fırtına görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.