Kahve Falında Çocuk Görmek Ne Demek?

Kahve falında çocuk görmek, fal sahibinin uzun süredir inat ettiği bir konuda yelkenleri suya indirmesi ile yorumlanır. Bu inadın kırılma sebebi ise çok sevdiği bir insanı kırmak istememesidir. Aldığı karar neticesinde çok daha huzurlu olacak ve bir daha kendine de etrafındakilere de böyle bir üzüntü yaşatmayacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre kapanan bir kısmetin ardından açılan yeni kapıları simgeler. Fal sahibi bir işin olmadığına üzülürken ortaya çıkan yeni fırsatlar sayesinde çok rahatlayacaktır.

Falda çocuk görmek, diğer bir anlamıyla içerisinde hırs ve azim olmayan fal sahibine dalalettir. Bu yapısı yüzünden iş hayatında bir türlü istediği atılımı gerçekleştiremeyen fal sahibi hayatında çok güçlü ve sözü geçen bir insana ihtiyaç duyacaktır.

Fal fincanında beliren çocuğun bir tepe veya sandalye üzerinde görülmesi ise ihtiyaç duyulan bu kişiliğin er yada geç ortaya çıkacağını ve fal sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğinin simgeler. Fincanda çocuk sembolü ile birlikte bazı hayvanlar belirmişse fal sahibinin hayatını kendi başına düzenlemesi gerektiğini ve bunu başaracağını işaret eder. Eğer fal tabağında çocuk sembolü çıkmışsa fal sahibinin ilerde çok başarılı evlatları olacağını ve onlarla gurur duyacağını belirtir.

Bazı fal yorumcularına göre haneye alınan bir eşyanın ev ahalisini çok sevindireceğini ve aile içi huzurun ikiye katlanacağını belirtir. Eğer fal fincanının kulp kısmında belirmişse bildiği şeyleri ve yeteneklerini bir türlü ortaya dökemeyen utangaç bir evlada dalalettir. Bu duyguların aşılması için fal sahibinin evladına daha fazla ilgi göstermesi gerekecektir.

Kahve falında çocuk görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.