Kahve Falında Üzgün Yüz Görmek Ne Demek?

Kahve falında üzgün yüz görmek, hanesine düşecek bir gözyaşının simgesidir. Bu gözyaşı temiz bir gözyaşı da olabilir. Yani mutlulukla da gelebilir. Ancak üzgün surat oluşu genellikle acı bir duruma işaret eder. Bu durum hanenizi ilgilendiren bir şey olduğu için bütün ailenizle ilgili olması kuvvetle muhtemeldir. Eğer ailenizde sizden uzakta yaşayan insanlar varsa onlarla ilgili üzücü bir olayın haberi gelebilir.

Bu falda üzgün yüzün genellikle fal sahibine ait olduğu kabul edilir ve fala bakan bu görüşe göre falı yorumlar. Yani sizin üzücü bir olayı yaşayacak olduğunuz anlamına gelir.

Falda üzgün yüz görmek, aile bağlarınızı güçlendirmeniz ve bütün aile bir arada olarak aşmanız gerek bir sürecin kapıda olduğu anlamına gelir. Bu süreçte sizin ailenize destek olmanız gerekir. Onları metin tutacak ve kendilerini toparlamalarını sağlayacak kişi sizsiniz.

Siz de çok üzüleceksiniz ancak iradenizi kullanmayı bilerek onları da ayakta tutmayı başaracaksınız. Bu süreç bittiğinde acıyla daha da büyümüş ve karakterinizi daha oturtmuş olacaksınız. Ailenizin bağları da sağlamlaşacak.

İnandığınız bir insanın size yamuk yapmasını hala hazmedemiyorsunuz. Birkaç intikam planınız var ama olacakları kendinize yakıştıramadığınız için harekete geçmekte tereddüt ediyorsunuz. Eşiniz çok düşünceli bir erkek olduğu için evliliğiniz gayet sorunsuz gidiyor ama ona bazı şeyleri anlatmaktan çekinir gibisiniz. Haneye güneş gibi doğacak bir bebek haberi görünüyor. Düşüncelerinizi temizlemenin zamanı geldi.

Kahve falında üzgün yüz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.