Kahve Falında Firavun Görmek Ne Demek?

Kahve falında firavun görmek, fal sahibinin bu aralar şans oyunları ile arasının çok iyi olacağının işaretidir. Bu yüzden bol bol oynamasında fayda vardır. Diğer bir yorumda ise farkında olmadan karşısındakinin işine burnunu sokmak ve olayların akışını değiştirmek olarak bahsedilmektedir. Kişi yaptığı bu hatanın farkında olmayacağı için gayet rahat hareket edebilir fakat farkına varır varmaz telafisi için kollarını sıvamalıdır.

Falda firavun görmek, karşısındaki insanın duruşu ile yorumlanabilmektedir. Eğer karşısında elleri yana düşmüş bir insan sembolü varsa bu fal sahibini simgeler ve gözlerinin önünde yapılan bir haksızlığa karşı çıksa bile elinden çok fazla bir şey gelmeyecek demektir. Fakat eller havada ise ne olursa olsun haklı tarafa yardım edecek ve başaracak demektir.

Eğer önünde oturmuş veya diz çökmüş bir insan sembolü varsa bu kişinin önemli bir konuda yalnız başına savaşmak zorunda kalacağına işarettir. Sembolü aile hayatını temsil eder ve genellikle ev işlerine çok yardımcı olan eş ile tasvir edilir.

Fincanın dip kısmında belirmişse kişinin diline hakim olması gerektiğini, etrafındaki insanları kelimeleri ile çok fazla kırmaya başladığını ve bu durumun kendisine iki misli iade edilebileceğini simgeler. Fincanın kulp kısmında belirmiş ise iş hayatındaki fitne fesat insanların bir bir gün yüzüne çıkması ve ortamın bu şahsiyetlerden temizlenmesi anlamına gelmektedir.

Kahve falında firavun görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.