Kahve Falında Can Simidi Görmek Ne Demek?

Kahve falında can simidi görmek, fal sahibinin çok önceden tutmuş olduğu ve gerçekleşmesini çok istediği bir dileğin gerçekleşeceğine delalet eder. Tutulan dileğin gerçekleşme olasılığı fincan içinde can simidi nerede oluştuğuyla anlaşılır. Eğer şekil fincanın dibinde yer alıyorsa bu gerçekleşme vaktinin biraz uzun olacağının, ancak sonunda kişinin dileğine kavuşacağının ve çok mutlu olacağının habercisidir.

Eğer şekil ortalarda ya da ağız kısmında belirmişse tez vakitte istediği şeyin gerçekleşeceğinin belirtisidir. Fakat sadece dilekle gerçekleşecek olayları değil, hiç beklemediği biriyle belki de kısmeti olacak biriyle tanışacağının da habercisi olabilir. Bu kişi aynı şekilde şeklin belirmiş olan yerine göre tez vakitte ya da uzun süre sonra ortaya çıkabilir. Ancak süresi ne kadar olursa olsun kişiyi çok mutlu edeceğinin habercisidir.

Falda can simidi görmek, her ne kadar iyiye ve güzel şeylere yorulsa da dilenen dileğin gerçekleşme ihtimaliyle farklılık gösterebilir. Örneğin dilenen dilek gerçekleşmesi zor gibi duruyorsa fincanda en dipte ve çok küçük olarak belirir. Ancak bu yine de bu dileğin gerçekleşmeyeceği anlamı taşımaz.

Her ne kadar uzun sürerse sürsün en ummadık bir anda kişinin karşısına çıkabilir ya da bir haber olarak gelebilir. Üstte de belirtildiği gibi fincandaki boyutuyla anlam kazanır.

Genel itibariyle iyiyi temsil eder. Ancak tutulan dilek kötü yöndeyse fincanda en dip ve köşede çok küçük ve koyu bir şekilde belirir.

Genel olarak insanlar dileklerini hep iyi şeyler olmasına diledikleri için gerçekleşme ihtimali çok yüksektir.

Kahve falında can simidi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.