Kahve Falında Fermuar Görmek Ne Demek?

Kahve falında fermuar görmek, uzun zamandır haber beklediğiniz bir yerden gelecek olumlu ve sevindirici gelişmelere işaret eder. Bir iş başvurusu yapıp üstünden uzun zaman geçmesine rağmen geri dönüş alamadıysanız yakın bir zaman içinde size olumlu olarak dönmeleri mümkün.

Bunun yanı sıra bir arkadaşınıza ya da yakınınıza uzun zaman önce borç para verdiyseniz ancak geri ödemediyse, maddi anlamda en sıkıntılı olduğunuz anda borcunu ödeyecektir.

Hiç beklemediğiniz yerden elinize toplu miktarda para geçebilir. Ayrıca uzun zamandır ödeme yapmanız gereken ancak maddi olarak bir türlü feraha kavuşamadığınız için yapamadığınız birine olan borcunuzu da çok yakın bir zaman içinde elinize geçecek toplu para yardımıyla kapatabileceksiniz.

Falda fermuar görmek, maddi anlamda yaşanan ne kadar problem varsa hepsinin altından çok yakında kalkılacağına, bir daha ömür boyu para konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmayacağına dalalet eder. Uzun zamandır parasal olarak yardım yapmak istediğiniz bir kişiye ya da kuruma yakın bir zaman içinde planladığınız yardımı yapabilirsiniz.

Ayrıca başvurduğunuz her yer size olumlu dönüş yapacaktır ancak geleceğiniz açısından çok dikkatli kararlar vermeniz gerekecek. Elinize attığınız her iş size başarılarla dolu bir biçimde geri dönecek ve takdir göreceksiniz.

Kolaylıkla açılan kapılara, olumlu sonuçlara, büyük miktarda paraya ve maddi anlamda refaha işarettir. Emeklerinizin karşılığını hem maddi anlamında hem de takdir görme olarak sonuna kadar alabileceksiniz. Beklentilerinizin boşa çıkmadığını çok yakında göreceksiniz.

Kahve falında fermuar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.