Kahve Falında Yelpaze Görmek Ne Demek?

Kahve falında yelpaze görmek, kişinin bütün sıkıntılarından arınacağına ve feraha ereceğine işarettir. İyi haberlerin geleceği bu haberlerin fal sahibinin hayatında büyük değişikliklere yol açacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin başına iyi olaylar gelecektir ve bu olaylara sevinirken tüm sevdikleriyle birlikte sevinecektir.

Aynı zamanda iş hayatında da mutlu olacağının ve fal sahibini başarıya ulaştıracak fırsatlar çıkacağının habercisidir. Sevgilisinden evlilik teklifi almak veya işinde terfi almak gibi hayatını etkileyecek büyük olaylar yaşayabilir. Bekar ve yalnız kişi uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir.

Falda yelpaze görmek, iyi giden ilişkisinin iyi bir şekilde devam edeceğine işarettir. Kişinin hiç beklemediği bir anda hayatında değişikler olacağının habercisidir. Bu değişikler de genellikle mutluluk verici değişiklikler olacaktır. Boyutu da önemlidir. Ne kadar büyükse haber de o kadar büyük olacaktır. Tutan bir el varsa kişi, yakınındaki kişiden yardım alacaktır.

Öylesine mutlu, öylesine coşkulu bir evliliğin var ki, bazen kendini masallarda sanman çok normal. Eşin sana fazlasıyla değer veriyor ve her zaman senin iyiliğini istiyor. Bu yüzden sana aşırı düşkün olması ve fazla ilgi göstermesi seni biraz sıkmış olabilir. Seni bu durum rahatsız ediyorsa, tatlı dille bunu eşine anlatmayı dene.

Önüne çıkan fırsatları değerlendirmeyi iyi biliyorsun. Eşinle uzun zamandır yatırım yapmak istiyordunuz, önünüze çıkacak olan fırsat tam da bunun için geçerli. Arada ufak tefek atışmalar olsa da eşinle aranızda ciddi bir sorun görünmüyor. Karar veremediğiniz bir konuda aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz. Ara sıra eşinin fikirlerini de önem versen iyi olur.

Kahve falında yelpaze görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.