Kahve Falında Enkaz Görmek Ne Demek?

Kahve falında enkaz görmek, sizin ruh halinizi yansıtır. Çok içe kapanık birisiniz ve kendinize bile söyleyemediğiniz pişmanlıklarınız var. İçiniz resmen bir virane olmuş durumda. Önceden birine bir zararınız dokunmuş ve bunu kimseyle paylaşmamışsınız ama artık içiniz hiç rahat değil. Bu böyle devam edemez ya o kişiyle konuşun vicdanınızı rahatlatın. Ondan af dileyin ya da birisine bu sırrınızı aktarın . Aksi takdirde ruhunuzda kalıcı izler bırakacak bu durum.

Etrafında insan figürleri var ise bu artık içinizdeki sesleri susturamadığınız anlamını taşır. Ve o seslerden feci halde bunalmış görünüyorsunuz. Artık bu duruma bir çare bulmak istiyorsunuz ancak ne yapmanız gerektiğini kestiremiyorsunuz. Çünkü bencil bir insansınız ve kiminle konuşacağınıza karar veremiyorsunuz. İnsanların sizle konuşup konuşmayacağından emin olamıyorsunuz. Hal böyle olunca içiniz içinizi kemiriyor ve bir çıkış yolu arıyorsunuz.

Falda enkaz görmek, yaptığınız bir işte başarısız olacaksınız demektir. Bütün emekleriniz boşa gidecek ve bu durum sizi çok üzecek. Aşka hayatınız da kötü giden bir şeyler olabilir. İleriye dönük yaptığınız planlar tutmayacak ve iflas edecekler. Böyle bir kötü duruma hazırlıklı olun.

Okul hayatınız devam ediyorsa sanırım biraz daha devam edecek. Ufukta mezuniyet görünmüyor şimdilik. Mezun olup yapmayı düşündüğünüz bütün planlarınız suya düşecek. Sağlığınıza dikkat edin bu aralar. Tehlike çanları sizin için çalıyor galiba. Bu dönem hastalıklara yakalanma açısından oldukça müsaitsiniz. Arkadaş çevrenizde başınıza çorap ören birileri var ve amaçlarına çok yaklaşmışlar. Bunlara karşı hazırlıklı olun.

Üzerinde durduğunuz bir işe gereken önemi vermediğinizi söylüyor. Bu durum ileride çok başınızı ağrıtacak ve çok bunalacaksınız. Bunun olmaması için işinize gereken hassasiyeti verin. Kötü haberler, aksilikler çağrıştırır.

Kahve falında enkaz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.