Kahve Falında Sultan Görmek Ne Demek?

Kahve falında sultan görmek, olağan dışı olayların yaşanacağının habercisi olarak nitelendirilir. Mertebe yüksekliğine, saygın görülmeye ve huzura delalettir. Hayatınızın ileri zamanlarında sakin ve huzurlu bir ömre, evliliğe ve kız bebeğin dünyaya gelmesine işaret edilir.

Eşiniz veya sevgiliniz ile çıkacağınız seyahati de ifade etmekte. Yakın zamanda yaptığınız tüm güzel işlerin hayatınızın ileri dönemlerinde elde edeceğiniz başarılar getireceğine, herkes tarafından takdir edilecek bir kişi olacağınız manasına gelir.

Falda sultan görmek, maddi sıkıntılarınızın sonlanması ile elde edeceğiniz servete, yaşam şartlarınızın yüksek standartlara çıkacağına ve okul hayatında parlak bir geleceğe delalettir. Kısmetiniz sürekli açık olmakla birlikte fincanda çıkan sultan sembolü çevrenizde sözünüzün geçtiğini ve herkes tarafından önemsendiğinizi gösterir.

Birisine duyulan derin özlemle ilişkilendirilir. Bu özlem duyulan kişi ile arada oluşan uzaklığın sebebi iki taraf da değildir. Çünkü aralarını bozan, yalan haber taşıyan kişilerin mevcudiyetine işaret eder ve yine bu kişilerin süreci daha fazla etkileyemeyeceğini de gösterir. Yalanların su yüzüne çıkması yakın ve kaçınılmazdır. Karşı tarafın da aynı özlemi duyduğuna işarettir. Beslediğiniz duygular karşılıksız değildir. Bunu da öğrenmenin tek yolu, yine tüm cesaretinizi toplayıp, küçük bir adım atmak olacaktır.

Fal sahibine güzel bir şans getirecek demektir. Bu fal genellikle bir kız veya erkekle tanışacağınıza yorulur. Bu kişi çoktandır tanıdığınız biri olmayacaktır, hayatınıza yeni girecek bir kişidir. Gelirken kısmetini ve mutluluğunu da beraberinde getirecektir. Bu kız ya da erkek ile güzel bir birlikteliğiniz olacaktır ve uzun sürecektir. Hayatınıza karşı cinsten biri girecek anlamına gelir. Bu kişi hayatınızda büyük bir yer tutacak, gelip geçici biri olmayacaktır. Ayrıca bu kişi gelirken size şans da getirecek ve yaşamınızı olumlu bir yöne sürükleyecektir.

Kahve falında sultan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.