Kahve Falında Elma Ağacı Görmek

Kahve falında elma ağacı görmek, bereket ve bolluğu simgeler. Kişinin hayatında mutlu bir evreye gireceğine yorulur. Bunun yanı sıra ağaç bereket olduğundan bolluk sizi bekliyor. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz bir işin meyvelerini toplama anınıza çok az kaldı. Falına bakılan kişi yalnız bir kişiyse yeni bir ilişki onu bekliyor demektir. Kuracağınız bu ilişki sizde ömür boyu devam edecek ve hayırlı evlatlara sahip olacağınız anlamına gelir.

Aileniz genişleyecek ve bir ağaç gibi kök salacaktır. Böylelikle geniş ve köklü bir aileye sahip olacaksınız. Falına bakılan kişi erkek birey ise, yeni bir işe geçeceğe ya da bulunduğu yerde çok başarılı olacağı söylenir. Bu bir terfiyi bile işaret ediyor olabilir.

Falda elma ağacı görmek, başka bir yorumca evliliğe ve genişleyeceğinize işaret eder. Falda çıkan ağacın durumuna göre farklı yorumlar yapılabilir. Ağacın dallarında kırıklar varsa sizi çekemeyen birinin varlığı söz konusudur. Ve bu kişi size zarar veremeye çalışacaktır. Dikkatli olup bu kötü niyetli kişilere fırsat vermemeniz gerekir. Küçük, cılız bir ağaç görülür ise güçsüz düşeceğinize ya da hastalıklara yakalanmaya müsait olduğunuz dönemlerde olduğunuza yorumlanır. Bu aralar kendinize dikkat etmeniz ve dost gibi görünen kişilerden yana kendinizi korumanız gerekebilir. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız rahatlayacak ve huzura kavuşacaksınız demektir.

Falda çıkan elma ağacı sembolü, çokluğu çağrıştırır. Bu çokluk kişi de olabilir mal varlığınız açısından da bakılabilir. Ağaç ne kadar geniş ise o kadar etrafı zengin bir insansınız demektir. Çevreniz insan açısından kalabalık ve bir o kadar sevilen birisiniz. Falda çıkan ağaç, evliliği ve genişlemeyi çağrıştırır. Evlilik hayatınızda çok çocuğunuz olacağına yorulur. Elma ağacı figürü evli insanın erkek çocuğu olacağını gösterir. Evlilik hayatınızda geniş bir aile sizi beklemekte olduğunu gösterir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.