Kahve Falında Bebek Mezarı Görmek

Kahve falında bebek mezarı görmek, gereksiz yere üzülmek demektir. Bu sembol genellikle üzüldüğünüz bazı şeylerin ileride aslında çok da üzülmemeniz gereken şeyler olduğunu anlayacağınızı gösterir. Yani fal sahibinin hayatındaki kerameti sonradan fark etmesi demektir. Sevdiğiniz ve çok güvendiğiniz bazı kişilerden hiç beklemediğiniz sözler duyacağınızı ve canınızın sıkılacağını gösterir. İçinizde sakladığınız bazı sırları haykırmak istediğiniz zamanlar oluyor. Fakat siz güçlü durmak adına içinizde kopan fırtınaları dışınıza yansıtmamaya çalışıyorsunuz.

Falda bebek mezarı görmek, bozulan işlerinizin düzelerek eskisinden çok daha iyi ve sağlam olacağı şeklinde yorumlanır. Girişeceğiniz yeni işlerde doğru adımlar attığınız takdirde kısa sürede çok yol kat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Fakat bu süreç içinde birikimlerinizi iyi yönlendirmeniz ve doğru kullanmanız gerekir.

Kahve falında bebek mezarı şekli çıkması, çevrenizde sizden ilgi bekleyen fakat size yaklaşmakta çekinen bazı kişiler olabilir. Bu kişilerin farkına vardığınız zaman çok daha mutlu olabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Özel hayatta sürpriz gelişmeler olabilir.

Kahve tabağında bebek mezarının anlamı, hane içerisinde küslüklerin sona ermesi ile birlikte herkesin rahat bir nefes almasıdır. Artık herkese karşı çok daha iyimser olabilirsiniz. Başkalarının size değer vermesi hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.