Kahve Falında Başı Kapalı Kadın Görmek

Kahve falında başı kapalı kadın görmek, manevi yönden kendinizi huzursuz hissetmeniz ve iç huzurun azalması anlamına gelir. Bu sembol sizlerin bir süre de olsa dini yönlerden uzaklaşmaya başlamış olduğunuz şeklinde yorumlanır. Ancak bunun yanı sıra dine oldukça bağımlı bir insan olmanızdan dolayı geri özünüze kavuşmaya başlayacak olduğunuza da yorumlanan bir semboldür. Falına bakılan kişi dine bu kadar bağımlı olan insanlar olduğundan dolayı çevrenizdeki insanların artık baskısından da kurtularak kendinize geri dönüyor olacaksınız. Aynı zamanda asıl aşkın İlahi aşk olduğuna olan inancınıza tekrar kavuşuyor olacaksınız.

Falda başı kapalı kadın görmek, manevi huzura işaret eder. Öte yandan da falda başı siyah bir örtü ile kapalı kadın çıkması, birinin hakkınızda kötü düşünmesi ve günahınızı alması demektir. Falına bakılan kişi de yakın zamanda gıybet işlememeye dikkat etmelidir.

Kahve falında başı örtülü kadın çıkması, aynı zamanda manevi duyguların ağır basmak ve dini sorumlulukları yerine getirmek, hayırlı işler peşinde koşmak demektir. Çok güzel sohbet ortamlarında bulunabilir ve aile büyüklerinden öğütler de alabilirsiniz.

Kahve tabağında kapalı kadın çıkması, hane içerisinde başı kapalı bir kadından iyilik görmek demektir. Bu kadın zor zamanınızda size maddi ya da manevi yardımda bulunabilir. Bazı işlerinizin yolunda gitmesi için size yardımcı olabilir. Sevdiklerinizin iyiliklerini göreceksiniz demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.