Kahve Falında Düğün Alayı Görmek Ne Demek?

Kahve falında düğün alayı görmek, dili uzun bir komşuyu işaret eder. Her şeye karışma hakkını kendinde bulan bu komşu patavatsız halleri ile fal sahibinin canını sıksa da bir süre sonra cevap alamadığını görünce pes edecektir. Böyle kişilikler alışkın olan fal sahibi nasıl davranacağını gayet iyi bilmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre ise kişinin iç sesini yansıtan düğün alayı sembolü, bir türlü susmak bilmeyen düşüncelerin habercidir. Kafasındaki sorulara cevap bulamayan hayatını düzene sokmakta zorlanan fal sahibi biraz dua ve ibadet ile içsel huzur yakalayabilecektir.

Falda düğün alayı görmek, bir diğer anlamı ile hesapsız kitapsız sevmek demektir. Bütün ilgisini sevdiği kişiye yönlendiren ve ondan çok şey beklemeyen fal sahibi bu duygularının karşılığını eksiksiz bir şekilde alacaktır.

Fincanın kulp kısmına yakın bir şekilde beliren düğün alayı sembolü ise akışına bırakılması gereken olayları temsil eder. Sorgulamanın ve yargılamanın bir işe yaramadığı durumlarda geri çekilip herkesin olan biteni kendi kafasında çözmesini seyretmek bazen en mantıklı yol olabilir.

Fal tabağında belirmiş ise çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Çalışkan ve sabırlı insanlarla bir arada olmayı temsil eden düğün alayı sembolü, bu insanlardan etkilenerek karakterini daha düzgün bir hale getirmeye dalalettir. Eğer fincanda düğün alayı sembolü var ise ailesi ile birlikte ufak bir badire atlatan fal sahibinin bu olaydan sonra ailesinin üzerine çok fazla düşeceğini ve değerini çok iyi anlayacağını işaret eder.

Kahve falında düğün alayı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.