Kahve Falında Deve Kafası Görmek Ne Demek?

Kahve falında deve kafası görmek, daha çok kendi yaşam doğrultusu içinde yaşamaya çalışan, dış faktörlerden uzak bir yaşamayı tercih eden, üzüntüden, tasadan ve şiddetten uzaklaşmak için büyük bir rahata tabir edilir. Hiç beklenmedik kişilerin veya hayırlı haberlerin müjdesi olarak simgelenir. Uzun zamandan beri hayatında yani sıkıntı veren birçok durumdan kurtulacağına ve onu mutlu bir geleceğin beklediğine işaret eder.

Falda deve kafası görmek, yoksulluktan zenginliğe, hiç beklemediği ve ummadığı birinden mirasa ve mala kavuşacağına ve uzun bir süre mücadele içinde olan durumdan hal ettiği saygılıyı ve gücü elde edeceğine yorumlanır.

Bir başka yoruma göre ailesinden ve çevresinden uzakta yaşamaktan kaynaklı can sıkıcı olayların biteceğine ve yakın zamanda ailesine ve yakın çevresine kavuşacağına tabir edilir. Hayatında çektiği hem maddi hem de manevi sıkıntıların son bulacağı, ardından uzun bir tatile çıkmanın aileye iyi geleceğine tabir edilir.

Aşk hayatınızın düzene gireceğine, sizleri oldukça yüklü kazançların beklediği, çok istediğiniz ve arzu ettiğiniz hayırlı bir erkek çocuğa kavuşacağınıza, yakın bir zamanda çevrenize taşınan birileriyle tanışacağınıza ve bu arkadaşlar sayesinde sizleri güzel günlerin beklediğine tabir edilir.

Manevi anlamda bir takım huzursuzluklardan kaynaklanan endişelerin ortadan kalkacağına geleceğine hiçbir şekilde korkuyla bakmaması gerektiğine, onu güzel ve huzurlu günlerin beklediğini simgelemektedir. Yakın çevresinde sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir. Kazançlarınızın çok olacağına ve bu kazançlardan dolayı da etrafınızda çok insanın olacağına işaret eder.

Bununla birlik güzel dönemlerin sizi beklediği ve kaybetmiş olduğunuz tüm malınızı geri alacağınıza tabir edilir. Azminizden dolayı elde ettiğiniz aşka, huzura, sevgiye, mutluluğa ve ailede saadetine yorumlanır.

Kahve falında deve kafası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.