Kahve Falında Diploma Görmek Ne Demek?

Kahve falında diploma görmek, tez vakitte birinin okulu bitireceğini ve mevki sahibi olacağına delalettir. Eğer diploma sembolü tabakta ise haneden birinin yakın zamanda okuldan mezun olup yeni bir iş bulacağına işarettir.

Fincanın tam ortasında diploma görmek, arkadaş çevrenizden birinin yüksek mevkide bir işe başlayacağı anlamına gelir. Ancak bu iş teklifi sizi kötü etkileyebilir ve arkadaşlığınızın sonlanmasına neden olabilir. Bu arkadaşınız ile yapacağınız konuşmalarda dikkatli davranmanız sizin ve dostluğunuz için yararlı olabilir. Bir başka yorumu ise devlet işine atanacağınızdır. Çok yakın bir zamanda bu güzel haberle mutlu olacaksınız.

Falda diploma görmek, tanımadığınız biri tarafından aileniz hakkında manevi bir yardım alacaksınız. Yaşadığınız bir sorunu bu şekilde halledeceksiniz. Ayrıca iş yerinde çalışma arkadaşlarınızdan birinin otoriter ve baskıcı tavırları nedeniyle canınız sıkılabilir, çalışma şevkinizi kaybedebilirsiniz. Ancak bunları kafanıza takmadan işinize yönelmeli ve projelerinize odaklanmalısınız. Bu sayede terfi edebilecek ve önemli bir başarıya imza atabileceksiniz.

Diploma sembolü, aşk hayatınızda yeni bir adıma geçeceğinize de delalettir. Sevgilinizi, ailenizle tanıştırabilirsiniz ve bundan her iki tarafta memnun olabilir.

Duygusal yönün çok ağır bastığı için yaşadığın en ufak olayda gözyaşı döküyorsun. Sinirlerinin bu kadar zayıf olması eşini de çok üzüyor. O yüzden sana eğlenebileceğin birkaç sürpriz hazırlıyor. Gülerek geçireceğin bir haftadan sonra daha rahat hissedeceksin. Yaşadığın sorunların gelip geçici olduğunu kavramaya başlıyorsun. Sana bu kadar destek olan bir aile olduğu için çok şanslısın.

Kahve falında diploma görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.